Коротко і змістовно. Саме так пройшла зустріч здобувачів освіти груп 25 та 35 спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з директором ТОВ «Апетит» – Корень Людмилою Іванівною та її заступницею по роботі з персоналом – Проскуріною Мариною Вікторівною, яка відбулася в Ізмаїльському агротехнічному  фаховому коледжі 12 лютого 2024 року.

Людмила Іванівна розповіла здобувачам освіти про свою професійну діяльність, про те, як вона розпочала свій власний бізнес. У своєму виступі вона звернула увагу на ті  знання та навички  роботи, які варто розвивати в собі майбутнім спеціалістам з обліку і оподаткування. Гостя наголосила також, що кожен фахівець сьогодні має опанувати програми, які використовуються для ведення обліку на підприємствах і вміти  використовувати їх у своїй роботі.

Здобувачі освіти мали змогу ставити питання щодо проходження виробничої практики, вимог, які висуваються до  претендентів на роботу, умов та оплати праці.

На всі питання гості дали вичерпні відповіді і запросили майбутніх випускників на роботу, а тих, хто ще продовжує навчання в коледжі – спробувати попрацювати під час канікул.

Основна мотивація заходу полягала в тому, щоб залучити здобувачів освіти до вдосконалення набутих знань та зацікавлення майбутньою професійною діяльністю.

 

Фахівець з профорієнтації

випускників навчального закладу

Л.М. Армакова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *