Є легенда, ніби при творінні

Серце у людей було єдиним.

Але бог за злочини невинні

Розділив його на половину.

І тепер одна одну шукають

Половину в почуттях кипучих.

Не знаходять – плачуть, проклинають,

А знаходять , то тримають у обіймах пекучих.

Олесь Бердник

 

Кохання – найкраще почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення, завдячуючи якому продовжується життя на землі .

Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. У цей день навіть повітря наповнюється коханням. Амури поспішають з’єднати пари, допомагають зустрітися половинкам, які загубилися у просторі.

З метою краще пізнати один одного, сформувати дружні стосунки та ціннісне ставлення до себе та протилежної статі 12 лютого у читальній залі бібліотеки ІАТФК був проведений літературно – музичний захід «У чарах кохання».

Глядачами та учасниками заходу стали студенти перших курсів.

На початку свята ведучі (зав. бібліотеки Дмитрієва М.О. та культорганізаторка Недосєкіна Л.Ф.)зробили акцент на філософському значенні слова «КОХАННЯ», наголошуючи, що це  святе почуття допомагає  закоханим подолати усі перепони, прожити разом в мирі та злагоді.

Це прекрасне почуття подарувало  нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен, таких як Беатріче, Лаура, Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь.

Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри та Івана Франка, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Ліни Костенко. Тому протягом заходу звучала любовна лірика В.Сосюри «Так ніхто не кохав» (Копитко Софія, гр. 15), О.Бердника «Є легенда…» (Муту Інга, гр.15), Л.Костенко «Розкажу тобі думку таємну» (Карайван Діана, гр. 15). 

Тематичні цікаві відео та презентації  доповнювали емоційну окрасу поезії, вигідно  підкреслювали  характер конкурсної програми, учасниками якої стали хлопці групи 14 та дівчата гр. 15.

Сформованим романтичним парам необхідно було пройти деякі випробовування на уважність, знання правил етикету та літературних творів, логіку та кмітливість.

Найбільш емоційним та захопливим для учасників і глядачів стали останні конкурси «Вдягни господарочку» та «А  мій милий вареничків хоче», під час яких пари мали можливість відчути себе в ролі майбутніх чоловіка та дружини.

 

Гарним романтичним завершенням програми стала презентація-вітання

 

«1000 слів про кохання»

https://www.youtube.com/watch?v=YJ3WudsqKCI

 

На останок глядачі оплесками обирали найкращу пару, а в результаті перемогла ДРУЖБА. На згадку про зустріч усі конкурсанти отримали традиційні «ВАЛЕНТИНКИ» та солодощі.

У читальній залі до Дня Святого Валентина оформлена виставка – свято «З Днем закоханих»

 

 

Зав. бібліотеки     Марія ДМИТРІЄВА

Культорганізаторка    Людмила НЕДОСЄКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *