«Розум завжди прагне до чогось братись,

і коли він не матиме доброго,

то звертатиметься до поганого».

Г. Сковорода

12 жовтня  у приміщенні бібліотеки була проведена профілактична бесіда  старшого інспектора ювенальної поліції Ізмаїльського районного відділку поліці Романа Івановича Кочколова  зі студентами других курсів Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу.

Було підкреслено,  що правопорушення серед молоді – це небезпечне соціальне явище. У юному віці завжди виникає бажання стати незалежними, спробувати щось нове, побувати в новій цікавій обстановці. Все це частина дорослішання. Але під тиском однолітків, від нудьги та нестримної енергії, а також від вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління  може трапитися біда, що може привести до невиправданого ризику – і навіть коштувати життя. Було підкреслено, що усе виразніше проявляється омолодження злочинності : дедалі зростає частка правопорушників, які не досягли 16 років.

Були нагадані основні статті кодексу України про адміністративні порушення  та  кримінальна відповідальність неповнолітніх.

Бесіда була змістовною та цікавою. Дякуємо Роману Івановичу Кочколову за доступність бесіди, наведення життєвих прикладів та діалог зі студентами.    

 

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Соціальний педагог  Ніколаєва Г.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *