Гра в шашки – одне з найулюбленіших занять студентів. Не дивлячись на легкість, що здається, вона розвиває логіку мислення, кмітливість, реакцію… Напевно тому турнір з шашок, що проходив у гуртожитку №2 ІАТФК, зібрав чимало бажаючих взяти участь у змаганнях. Всього було 11 хлопців та одна дівчина – Марія Харитова.

Ігри проходили на трьох дошках протягом 3 годин. З першої партії ініціативою заволодів Олександр Заволокін. Він грав динамічно, наполегливо і, здавалося, немає йому рівних суперників. Проте, пізніше у гру вступив Олексій Гусляков, який показав, що і він має гарну техніку гри і може скласти гідну конкуренцію будь-кому з учасників.

Серед лідерів був і Дмитро Куралов. Однак, одна  поразка і дві нічиї не дозволили йому зайняти призове місце.

Переможцем турніру став Костянтин Перонков (3-А ел.). Його гра відрізнялася вивернутістю кожного ходу, оригінальністю комбінацій та рівним психологічним настроєм.

Олексій Гусляков (3-А мех.) завоював срібло, а бронзовим призером став Олександр Заволокін (3-А ел.).

Гідну гру продемонструвала і Марія Харітова. Серед дівчат не було рівних. Грамота та приз за прагнення до перемоги їй дісталися по праву.

Безперечно, заслуговує добрих слів і першокурсник Давид Маслюков, в арсеналі якого три перемоги і одна – у самого переможця турніру!

Костянтин Михайлов і Петро Гаврилюк, Владислав Страданик і Владислав Чумак, Олександр Іваненко і Андрій Яковлєв – усі студенти здобули гарний заряд бадьорості і перший досвід спортивних стежень, а перемоги на них чекають попереду.

 

 

 

Вихователь

Наталя МИХАЙЛІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *