“READ! CREATE! COMMUNICATE!”

Чи чули ви коли-небудь про буктрейлер? Цікаве поняття, чи не так?

Буктрейлер (від англ.book – книга, trailer – тягач, причіп) – короткий відеоролик за мотивами книги. Це начебто відеореклама книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі. Його метою є заохочення до прочитання книги.

Отже, Обласна методична комісія запросила всіх бажаючих прийняти участь в обласному конкурсі буктрейлерів серед здобувачів закладів фахової передвищої освіти.

Вимоги були такими:

– приймалися буктрейлери іноземною мовою (англійською, німецькою, болгарською) тривалістю до 3 хвилин за мотивами творів української художньої літератури;

– враховувались оригінальність, вимова учасників, зміст текстового супроводу, якість та складність технічного виконання, художня майстерність та естетичність.

Наш заклад освіти представив 2 буктрейлери:

1) буктрейлер до романа В. Підмогильного «Місто» (виконали – Попередень В., 11 група та Шелестюк С., 34 група; керівник – Деревенко Є.О.);

2) буктрейлер до твору М. Коцюбинського «Тіні забутих предків» (виконала – Стоматова Л., 25 група; керівник – Донцова О.М.).

Загалом, на конкурс були представлені 35 творчих робіт! Кожний відеоролик був яскравий, цікавий, креативний, пізнавальний… А після перегляду деяких навіть з’явилося бажання познайомитися з запропонованим твором та поринути у сюжет книги!

У період з 16-17 березня 2024 р. було проведено глядацьке голосування в Telegram каналі (І етап). Всі охочі могли віддати свої «вподобайки» за ту роботу, яка була найкрутішою. Протягом 19-20 березня 2024 р. відбувся ІІ етап голосування – серед членів журі конкурсу.

Наші учасники отримали номінацію “PLOT CONTENT”, що також є дуже гарним показником! З чим їх і вітаємо!

Подібні конкурси просто необхідні для виявлення та підтримки талановитої студентської молоді, розвитку їх обдарованості, а також для примноження літературного потенціалу письменників-класиків та сучасних авторів!

Для всіх бажаючих насолодитися роботами переможців – надаємо посилання на Youtube канал:

https://youtube.com/@oomc2024?si=Z2Mrp0GsULtEON0e

 

Викладач іноземної мови ІАТФК –

Євгенія ДЕРЕВЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *