Подяка рідному коледжу від матері випускника

 

(Випускник ІТМЕСГ 2015 року Хаджиогло Вячеслав)

Коли мій старший син Хаджиогло Вячеслав у 2011 році  закінчував 9 клас ЗОШ № 4, вдома,  у родині ми часто міркували, що робити йому далі.  Я з чоловіком радила йому вчитися далі у школі та по закінченню навчатися на історичному факультеті. Вячеслав з підліткового віку цікавився історією, декілька разів приймав участь у захисті наукових робіт Малої Академії наук на різні теми з історичних досліджень. Але ж син відмовився від подальшого навчання у школі і ми почали шукати навчальний заклад для отримання повної середньої освіти та фахової спеціальності.  Так сталося, що я з ним потрапила на День відкритих дверей  до Ізмаїльського агротехнічного коледжу (в минулому – Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства). Один з викладачів дуже цікаво та впевнено розповів , що за енергетикою взагалі стоїть майбутнє і професія електрика дуже перспективна.

Після цього Слава вирішив,  що буде навчатися саме в цьому навчальному закладі на електрика. Він вчився добре.

В той же час  викладач англійської мови Донцова Олена Миколаївна побачила в ньому талант музиканта-гітариста (вже декілька років він брав уроки гри на гітарі у викладача музичної школи). Саме під час навчання Вячеслав вперше вийшов  як  музикант на велику сцену актової зали коледжу, приймаючи участь у різних виховних заходах та конкурсі з англійської мови. Це повштовхнуло його подалі  серйозно навчатися грі на гітарі.

У 2015 році син  добре закінчив коледж за спеціальністю  Монтаж обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі. Завдяки рідному закладу освіти він мав можливість безкоштовно навчатися за фахом на вибір у Таврійському державному аграрному університеті або у Київському національному університеті біоресурсів та природокористування. Син успішно склав іспити у два університети. Після недовгих міркувань  обрав Київський університет за спеціальністю Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі.

Під час навчання  Вячеслав поєднував заняття в студенському академічному хорі та брав участь у виступах вокального ансамблю “Амеро”.

В 2017 році  добре закінчує бакалаврат університету.

Його мрією було життя у столиці.   Після декількох розташованих резюме вдається знайти роботу на приватному підприємстві “Завод універсальних машин” в якості радіотехніка,  де працює і донині, збираючи електронні вимірювальні прилади.

Робота йому подобається, хоча раніше був невпевнений, що зможе працювати за фахом. Він  зараз продовжує займатися улюбленою справою: грає на бас-гітарі та співає у рок-гурті “Хто де”. У вільний час  співає у хорі Китаївського  чоловічого монастиря.

1.Гурт “ХтоДе” з піснею серед картин на поетичних читаннях в “Мистецькому Хабі” на Андріївському Узвозі.

https://youtu.be/zyLEc3l-4fE

2. Гурт “ХтоДе” (https://www.instagram.com/khto.de/) з потужним хітом “Сонце у моїх долонях” на  поетичних читаннях в кав’ярні-музеї “Мистецький хаб” на Узвозі. (автор Хаджиогло Вячеслав)

https://youtu.be/gIvR4fz6F0Y

 

Ось так, завдяки навчанню у коледжі мій син отримав затребувану сучасну  спеціальність та розкрив в  собі творчий  потенціал.

Сьогодні мій молодший син Андрій навчається за тою ж  спеціальністю у агротехнічному фаховому коледжі. І він впевнений,  що зробив правильний вибір .

 

 

 

Хаджиогло Інна Олександрівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *