Візьму я в руки хліб духмяний,

Він незвичайний, він святий,

Ввібрав і пісню, й працю в себе,

Цей хліб рум’яний на столі.

Йому до ніг вклонитись треба,

Він – скарб, найбільший на землі.

 

День працівників сільського господарства – професійне свято сільськогосподарських працівників у низці країн.

День працівників сільського господарства України – професійне свято працівників сільського господарства, підприємств із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно в третю неділю листопада згідно з Указом президента №428/93 від 7 жовтня 1993 р.

В Україні День аграрія люблять та поважають, адже сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду СРСР аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства

Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності.

«Єдиний засіб утримати державу в стані незалежності від будь-кого – це сільське господарство. Володій ви хоч усіма багатствами світу, якщо вам нічим харчуватися – ви залежите від інших. Торгівля створює багатство, однак сільське господарство забезпечує свободу»

Жан-Жак Руссо

 

День працівників сільського господарства – це свято дбайливих господарів,  усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.  Ми щиро вітаємо усіх викладачів, співробітників та студентів  коледжу із професійним святом! Бажаємо  щастя, здоров’я, прихильної долі і вагомих здобутків, невичерпної енергії та професійної удачі!

В читальній залі бібліотеки оновлена та доповнена виставка – свято «Моя земля – земля моїх батьків», де представлені нові підручники та періодичні видання за фахом.

 

 

 

Завідувачка бібліотеки  Марія Дмитрієва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *