«Треба багато вчитися,

щоб знати хоч трохи!»

Шарль Луї Монтеск’є

Студенти – це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Недарма слово «студент» походить з латинської мови й дослівно означає людину, яка старанно працює й займається. Вперше це слово в сучасному значенні вжив римський поет Овідій.

Кожного року 17 листопада  відзначається Міжнародний  день студентів. Пов’язана ця дата з трагічними подіями Другої світової війни, коли німецькі нацисти розстріляли мирний студентський мітинг проти окупації Чехословаччини. В нашій країні свято було засноване за указом президента Леоніда Кучми в 1999 році.

Студентство – воістину найкращий період життя. В ці роки визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.

Шановні студенти ІАТФК, бажаємо вам відчути на собі всі принади найкращого періоду в вашому житті. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам спрямовувати весь присутній інтерес у потрібне русло. Поки життя надає вам усі можливості, беріть від нього все.

Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили. Ми всі – студенти в цьому житті!

З Днем студентів!

А зараз з нагоди свята декілька анекдотів про студентські будні:

v Якщо один вчитель не може викладати всі предмети, то як ви можете очікувати, що один студент вивчить всі предмети?

v Нам на першому курсі показали підручник матаналізу і кажуть:

“Перші 18 сторінок ви 11 років проходили в школі, а на інші 400 у вас є цей       семестр”.

v На іспиті професор обурюється:

Чи можна так нічого не знати?!

Вибачте, професоре, я думав, що іспит завтра!

Студент – це єдина у світі людина, яка здатна згадати на іспиті те, що ніколи не знала!

Від студентів залежить наше майбутнє, адже хто, як не вони будуть розвивати державу. Тому важливо, щоб вони відчували не тільки важкість граніту науки, а й могли відпочивати та набиратися сил на нові досягнення.

До Міжнародного дня студентів в читальній залі бібліотеки підготовлена виставка – привітання «Гідний студент – майбутнє країни».

Завідувачка бібліотеки   Марія Дмитрієва