23 листопада пройшла ІІІ Обласна науково-практична студентська конференція “УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГИ “, яка була організована Обласною методичною комісією викладачів іноземних мов, а саме Головою методичного об`єднання Присяжнюк Лідією Іллівною та викладачем Новодворською Мариною Євгенівною. В конференції прийняли участь 15 коледжів міста Одеси та Одеської області.

На Пленарному засіданні конференції виступили спеціальні гості, а саме:

Iwona Gryta Iwona Gryta, заступник координатора проєкту «Dom Matki», яка розповіла про діяльність проєкту, про координатора Anna Ursula Kłos та людей, які допомагають втілювати в життя всі задумки. «Dom Matki» надає не тільки українським вагітним жінкам і жінкам з дітьми до 1 року тимчасовий притулок, але й ще організовує роздачу пакунків допомоги з різними продуктами, засобами гігієни, речами тощо. Дякуємо нашим польським друзям за цю допомогу.

Анастасія Смірнова, волонтерка, яка з початку війни активно допомагає нашим військовим та Оперативному командуванню «Південь». Анастасія розповіла про важливість волонтерської діяльності і як важливо допомагати нашим захисникам. Дякуємо Анастасії за такий внесок, який робить нас все ближче і ближче до Перемоги.

Дімова Лариса Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, яка ознайомила з діяльністю Наукового гуртка іноземних мов на честь Почесного Президента Гуртка Галини Семенівні Дімової (Шутько) Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Протягом конференції працювало 3 секції:

1) Мистецтво України під час війни. Модератором конференції була організатор Новодворська Марина;

2) Влада України (Дії під час війни); Збройні сили України – Захисники України; Герої та Героїні України (військові, цивільні). Модератором була Язаджи Людмила;

3) Волонтерський рух. Модератором була Ігнатьєва Катерина Станіславовна.

Студенти нашого навчального закладу працювали у двох секціях:

1. «VOLONTEER MOVEMENT» Захарченко Андрій (гр. ІІІ-Б ел) та Кокенко Вероніка (гр. І-А бух)

2. «ART OF UKRAINE DURING THE WAR» Романова Владислава (гр. І-А бух).

Разом з викладачами Донцовою О.М. та Деревенко Є.О. й студентами були підготовлені тези виступів учасників для друкування у збірнику. Наступний крок – це створення презентацій для відеоконференції. Наші презентації містили цікаві фото із волонтерської роботи коледжу: плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, буржуйки, збір допомоги постраждалим після підриву Каховської ГЕС.

Студенти показали високий рівень знань англійської мови. Незабаром учасники отримують сертифікати та збірник тез.

Такі конференції дуже корисні не лише для підвищення рівня володіння іноземною мовою, можливістю поринути в англомовне середовище, а й подивитися виступи студентів інших навчальних закладів, виконану ними волонтерську допомогу.

Викладачі англійської мови Олена Донцова,

Євгенія Деревенко