Дуже швидко минули 4 роки нашого навчання. І ось ми вже випускники. Останньою сторінкою в стінах коледжу став захист кваліфікаційних робіт. З 21 по 26 червня 2024 р. в нашому коледжі пройшов захист кваліфікаційних робіт фахових молодших бакалаврів. У складі атестаційної комісії невтомно працювали: голова комісії, керівник ПП «Кубанське» – Віктор Коваленко; зам. голови, в. о. директора коледжу – Христина Карагяур; члени – завідувач відділенням МСГ Юрій Сердюченко, голова циклової комісії Олександр Ткачук та секретар Світлана Мілаш. На розгляд комісії було подано 33 роботи. Студенти відділення МСГ відповідально віднеслися до цього важливого заходу та підготували змістовні і цікаві доповіді з презентаціями. Усі студенти підтвердили ступінь фахового молодшого бакалавра, а 10 з них отримали найвищий бал.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВІДДІЛЕННЯ МСГ ІАТФК 2023 2024 н.р. (youtube.com)

Заступник голови студентської ради коледжу

Андрій СЕРГАЄВ