Ігрове ток – шоу для ІІ курсів

 

Вагу козацька віра має,

Не продаючись з молотка.

На бій за правду надихає

І юнака, і старика.

 

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.

Такими захисниками в історії України стало козацьке військо, яке впродовж віків було армією,що  протистояла чужинцям, боронила свою землю і український народ від загарбників. Запорозька Січ уславилася іменами таких славних гетьманів, як Вишневецький, Сагайдачний, Хмельницький та інші. 

Щоб зануритись в історію козацтва та відтворити моменти козацьких змагань, для ІІ курсів були підготовлені різноманітні змагання у вигляді ток – шоу. Участь приймали команди гр. ІІ – А ел. (класний керівник Дакі Н.І.) та гр. ІІ – Б мех. (класний керівник Тарай М.Г.). Окрасою заходу стали дівчата групи ІІ – А бухг. (класний керівник Дімчева Х.Г.).

Тематика і характер конкурсів були різноманітними: відео вікторина «Історія козаччини» на знання предметів побуту та символіки козаків; «Намалюй коня» на прояв творчих здібностей; «Влучний  стрілок» на фізичну підготовку та вміння влучати у ціль; «Кмітливий та хитрий»  – козацькі загадки; «Надути кульку»; «Справжня чоловіча дружба» –  для розвитку між особових стосунків в студентському колективі. Найсмачніший конкурс «Вареники» був завершальний та викликав багато позитивних емоцій та вражень у присутніх.

Переможницею стала команда гр. ІІ – А ел. на чолі з отаманом Посторонком Олександром. Солодкі призи були вручені обом командам на знак дружби та поваги.

 

Доповнювали усю конкурсну програму тематичні відео презентації та ролики: «Тінь сонця», «Український козак – загадковий лицар», «Їхав козак за Дунай», «Ой, на горі, та й женці жнуть» та інші.

Виставка – інсталяція «Козацької слави вірні нащадки» гармонійне доповнювала атмосферу заходу.

Завершальною стала презентація «Кодекс честі козака», де прописані прості життєві істини, актуальні й сьогодні.

Отже, наші хлопці – майбутні захисники Вітчизни, довели, що можуть бути справжніми нащадками козацької слави.

 

 

 

Культорганізатор Людмила Недосєкіна

Завідувачка бібліотеки Марія Дмитрієва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *