Ігрове ток – шоу для ІІ курсів
Вагу козацька віра має,
Не продаючись з молотка.
На бій за правду надихає
І юнака, і старика.
За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.
Такими захисниками в історії України стало козацьке військо, яке впродовж віків було армією,що протистояла чужинцям, боронила свою землю і український народ від загарбників. Запорозька Січ уславилася іменами таких славних гетьманів, як Вишневецький, Сагайдачний, Хмельницький та інші.
Щоб зануритись в історію козацтва та відтворити моменти козацьких змагань, для ІІ курсів були підготовлені різноманітні змагання у вигляді ток – шоу. Участь приймали команди гр. ІІ – А ел. (класний керівник Дакі Н.І.) та гр. ІІ – Б мех. (класний керівник Тарай М.Г.). Окрасою заходу стали дівчата групи ІІ – А бухг. (класний керівник Дімчева Х.Г.).
Тематика і характер конкурсів були різноманітними: відео вікторина «Історія козаччини» на знання предметів побуту та символіки козаків; «Намалюй коня» на прояв творчих здібностей; «Влучний стрілок» на фізичну підготовку та вміння влучати у ціль; «Кмітливий та хитрий» – козацькі загадки; «Надути кульку»; «Справжня чоловіча дружба» – для розвитку між особових стосунків в студентському колективі. Найсмачніший конкурс «Вареники» був завершальний та викликав багато позитивних емоцій та вражень у присутніх.
Переможницею стала команда гр. ІІ – А ел. на чолі з отаманом Посторонком Олександром. Солодкі призи були вручені обом командам на знак дружби та поваги.
Доповнювали усю конкурсну програму тематичні відео презентації та ролики: «Тінь сонця», «Український козак – загадковий лицар», «Їхав козак за Дунай», «Ой, на горі, та й женці жнуть» та інші.
Виставка – інсталяція «Козацької слави вірні нащадки» гармонійне доповнювала атмосферу заходу.
Завершальною стала презентація «Кодекс честі козака», де прописані прості життєві істини, актуальні й сьогодні.
Отже, наші хлопці – майбутні захисники Вітчизни, довели, що можуть бути справжніми нащадками козацької слави.
Культорганізатор Людмила Недосєкіна
Завідувачка бібліотеки Марія Дмитрієва