Комп’ютерна  програма  Імпульс

Комп’ютерна програма для самостійної роботи «Імпульс» дозволяє підвищити ефективність самостійної роботи студентів-заочників.

Після натиснення на клавішу у вікні з помилковою відповіддю – напис на клавіші зникає. Розміщення відповідей на клавішах дозволяє підтримувати дуже високу швидкість тестування.

         Після кожного натиснення відповіді підраховується кількість спроб відповісти на запропоновані тестові завдання та кількість правильних відповідей. Розраховується процент успішності відповідей з початку тестового завдання. Всі ці показники виводяться в рядок стану головного вікна програми.

Одночасно у вікні з’являється нова кнопка, за допомогою якої можна ще раз спробувати відповісти на тестові завдання.

Програмне забезпечення складається з 2-х обов’язкових файлів:

 impuls.exeголовний файл програми,

*.txt – текстові файли (кількість питань, запитання з 4 відповідями на кожне запитання, номер правильної відповіді) – заповнюються самостійно студентом.

Наведені тести з тем предметів: Українська мова, Паливно-мастильні матеріали-компетентність, Клавіатура комп’ютера.

Тести можна складати за допомогою таких текстових редакторів, як БЛОКНОТ, але вбудований редактор навчальних тестів дозволяє записувати тести швидше, при цьому зменшується кількість помилок.

Редактор навчальних тестів може викликатися двома командами: «Редагування», «Новий тест». В першому випадку відбувається редагування будь-якого файлу з тестовим завданням, в другому – створюється новий файл з назвою, яка повторює тему тестового завдання. В один файл можна записати не більше 200 запитань.

Скачати опис програми Імпульс

Скачати програму Імпульс