Щорічно Науково- методичний центр ВФПО освіти разом із студентським самоврядуванням закладів вищої та фахової передвищої освіти проводить фотоконкурс – виставку авторських фотографій студентів.

У  оголошеному фотоконкурсі цьогоріч були представлені студентські роботи групи 24. Так,  Харитонов Максим – постійний учасник різноманітних фото та відеоконкурсів надав сімейні фото.

1. Сім’я – це не лише кровні узи, це єднання душ, спільні цінності й традиції. Це те місце, де нас завжди чекають, розуміють і прощають. У сім’ї ми знаходимо спокій і втіху, ділимося радощами й переживаннями.

2. Родина – це поняття ширше, ніж сім’я. Це наше коріння, зв’язок з минулим і майбутнім. Це всі наші предки, які жили до нас, і всі наші нащадки, які житимуть після нас. Родина дає нам відчуття приналежності до чогось більшого, ніж ми самі, дає нам силу й опору.

 

3. Рід – це родовід, генеалогічне дерево, яке об’єднує людей, пов’язаних кровною спорідненістю. Це наша історія, наша пам’ять, наша спадщина. Знання свого роду, його традицій і звичаїв допомагає нам краще зрозуміти себе, своє місце в цьому світі.

Сім’я, родина, рід – це те, що робить нас людьми. Це те, що дає нам відчуття єднання, любові й підтримки. Це те, що робить наше життя сенсом.

4. Чому ці слова такі святі?

Вони символізують любов і єднання. Сім’я – це місце, де нас люблять безмежно, де ми можемо бути самими собою, де нас завжди підтримають.

Вони дають нам відчуття приналежності. Ми – частинка чогось більшого, ніж ми самі, частинка роду, який має свою історію, традиції й цінності.

Вони дають нам опору й силу. Коли ми знаємо, що за нами стоїть наша сім’я, наш рід, нам стає легше жити, адже ми знаємо, що не самотні.

Вони роблять наше життя сенсом. Саме завдяки сім’ї, родині, роду ми відчуваємо зв’язок з минулим і майбутнім, розуміємо, що наше життя має сенс.

5. Чому ці слова потрібні кожному в житті?

Людина не може бути щасливою без сім’ї. Нам потрібна любов, підтримка й розуміння рідних людей.

Знання свого роду допомагає людині краще зрозуміти себе. Ми – це продовження наших предків, і в нас багато спільного з ними.

Сім’я, родина, рід дають людині відчуття опори й сили. Коли ми знаємо, що за нами стоїть наш рід, нам стає легше жити.

Ці слова роблять наше життя сенсом. Саме завдяки сім’ї, родині, роду ми відчуваємо зв’язок з минулим і майбутнім, розуміємо, що наше життя має сенс.

Сім’я, родина, рід – це те, що найдорожче в житті людини. Бережіть свої сім’ї, шануйте своїх предків, знайте свою історію, адже це те, що робить вас людьми.

6. Сім’я, родина, рід – це не просто слова, це – основа життя, його опора й сенс. Ці слова святі, бо вони символізують любов, єднання, приналежність, опору й сенс життя. Ці слова потрібні кожному в житті, адже без них людина не може бути щасливою.


До конкурсу долучилися друзі зі шкільної парти села Трудове Кілійської міської громади Ізмаїльського району Одеської області Чумаченко Станіслав та Ганган Дмитро. Вони представили світлини своєї другої родини- шкільної. Продемонстрували дружбу, спільні інтереси, спільний вибір майбутньої професії у нашому навчальному закладі.

Усі конкурсанти студенти ІІ курсу спеціальності – 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Конкурс пройшов під керівництвом соціального педагога та викладача суспільних дисциплін, класного керівника групи 24 Ніколаєвої Галини Онисіївни.

awrerwer

 

В.о. заступника директора з ВР Олена ДОНЦОВА

Соціальний  педагог  Галина НІКОЛАЄВА

Голова студентської Ради Лілія СТОМАТОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *