У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи з правил дорожнього руху завжди актуальні у закладах освіти.

З метою підвищення безпеки дорожнього руху у Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі 15 листопада 2023 року відбувся захід-змагання  серед студентів третіх курсів.  Студенти спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» під керівництвом викладача правил дорожнього руху Гергі Василем Григоровичем вирішили помірятися силами та з´ясувати, хто кращий знавець правил дорожнього руху.

Основною метою проведення даного заходу є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища з метою підвищення безпеки дорожнього руху, зниження аварійності на вуличній дорожній мережі, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів травматизму, збереження життя і здоров´я всіх учасників дорожнього руху.

Змагання провели у формі брейн-рингу, де зійшлись команда механіків «Трактористи» та команда електриків «АСDС». Студенти на швидкість повинні були грамотно і правильно відповісти на питання з Правил дорожнього руху, проаналізувати дії водіїв в різних обставинах, з´ясувати обов´язки і права пішоходів тощо. Також були підготовлені цікаві питання до вболівальників, які принесли додаткові бали своїм командам. Захід був проведений за допомогою сучасних технічних засобів навчання, стендів з дорожніми знаками.

Змагання пройшли цікаво, жваво. Здобувачі освіти відповідали на питання, випереджуючи своїми відповідями один одного і,  обґрунтовуючи свою позицію. Студенти показали ґрунтовні знання з навчальної дисципліни. Наприкінці конкурсу викладач заохотив майбутніх електриків і механіків хорошими оцінками та солодкими смаколиками. 

Кращою виявилась команда «Трактористи» (капітан – Василь Двоєнкін), яка виграла у команди «АСDС» з рахунком 11:9.

 

 

 

Завідувачка навчально-методичного кабінета

Катерина ВЕЛЬЧЕВА,

Викладач ПДР і ОБР Гергі ВАСИЛЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *