Хай квітують мрії неодмінно!

Впевнено і стрімко, мов проспект.

Гомінке студентство України –

Це бадьорий дух і інтелект!

Володимир Даник

 

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.  Україна святкує День студента  з 1999 року 17 листопада відповідно до Указу президента.

Студентство – воістину найкращий період життя, де можна відчути на собі усі принади навчання, складання іспитів, організацію вільного часу, ентузіазму та направити це все в потрібне русло.

Зранку у фойє коледжу звучала музика та привітання від голови студентської Ради Лілії Стоматової, яка зачитала гумористичний наказ на свято і ведучих Велі Валерії (гр. ІІІ-А бух) та Дурадажи Олега (ІІ- Б ел).  

На кожну перерву запрошувалися студенти окремих курсів. Так, на першій перерві вітанні лунали на адресу першокурсників. Грамотами були нагороджені усі групи 1 курсів, які долучилися до волонтерського руху, проявили активну соціальну позицію, плели маскувальні сітки. На їх адресу звучали музичні подарунки від студентки групи І-А ел. Кретової Валерії, на тромбоні арію Возного з опери «Наталка Полтавка» виконав студент групи І-Б ел Баліка Вячеслав, далі на студентів очікував сюрприз – безпрограшна лотерея.

Перша перерва зарядила студентів енергією та гарним настроєм на цілий святковий день. На другій перерві естафету підхопили другі курси. Грамоту отримала група ІІ-Б ел за патріотичний волонтерський рух. Музичною частиною свята були: сучасний танок у виконанні групи бухгалтерів других курсів, мелодійний спів Челаку Марка студента групи ІІ- Б ел.  Романтичний ноктюрн на гітарі виконав студент групи ІІ_ А ел Шинко Євген.

Великою несподіванкою був розіграш лотереї на безплатну участі у курсах НМТ-2023 від організаторів клубу «Сузір’я» – Фортуни А.О. Щасливчиками виявилися три студенти, а для всіх інших – безпрограшна лотерея.

Старшокурсники отримали привітання на третій перерві. За активну участь у виховних заходах коледжу грамоту отримала група IV – Б мех. для них звучали привітання ведучих, музичні композиції в стилі реп у виконанні студента гр. ІІІ-А ел. Негоїци Євгена та студента групи IV – Б мех. Петрова Антона. Безпрограшна лотерея була заключним акордом святкування.

Студентські роки чудові, хоча б тим, що це розпал молодості, найяскравіші враження, спогади, пов’язані саме зі студентськими друзями, спільними походами, приколами.

Навіть атмосфера сесії потім буде згадуватися з ностальгією. Тому цінуйте кожну мить навчання у коледжі – іншої такої не буде!

Вітаємо студентів – колишніх, теперішніх і майбутніх з Днем студента! Бажаємо удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів, цікавих подій!

Подивитися привітання з нагоди цього свята можливо на YouTube каналі «Виховна робота»В.о. заступника директора з ВР Олена ДОНЦОВА

Культорганізатор Людмила НЕДОСЄКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *