З початком нового навчального року у рідних стінах не одного покоління випускників розпочалися екскурсії. Кожен студент коледжу має знати історію створення та традиції свого навчального закладу. Тому щорічно студенти І курсу та всі бажаючі мають змогу прийти на екскурсію до музею історії коледжу. Кожен знає Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж як символ багатонаціональної культури. Ми намагаємося зберегти в пам’яті майбутніх поколінь свою історію і пишаємося своїми здобутками.

Навчатися у стінах саме нашого навчального закладу – почесно та відповідально. Нашому коледжу майже  70 років, тож звичайно історія має своє продовження. І цьогоріч для студентів 1 курсу була організована цікава та пізнавальна екскурсія до кімнати-музею історії ІАТФК.

Першокурсники оглядали експозиції, що розповідають про етапи становлення нашого освітнього закладу, дізнавалися про найвідоміших викладачів та видатних випускників. Серед експонатів музею:  нагороди та відзнаки коледжу, фотоальбоми, вітальні листівки на ювілеї, літопис коледжу, журнал відгуків колишніх випускників тощо.

Музей  налічує численні зразки бессарабських предметів домашнього вжитку. Саме прагнення відродити і зберегти національні традиції та святині українського народу спонукало до створення такої історико-краєзнавчої кімнати-музею. Головна мета робота в музею – допомогти вирішувати завдання навчально-виховного процесу, сприяти поглибленому вивченню народної творчості, історії, традицій та обрядів, залучити студентів до дослідницько-пошукової діяльності.

Зусиллями викладачів та студентів в музеї зібрано багатий матеріал з історії рідного краю. Тут і веретено, і рушники дивовижної роботи, унікальні гончарні вироби, народні костюми мешканців Бессарабії, предмети домашнього вжитку та багато іншого.

По завершенні екскурсії студенти робили фото на пам’ять у найдорожчому для їхнього серця коледжі України. Хочеться зазначити, що ця подія залишиться назавжди в пам’яті наших першокурсників. Успіхів, Вам!

 

 

Викладач світової історії, організатор екскурсій Ніколаєва Г.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *