Закінчилася школа… 9 клас… Хлопці та дівчата поступили в  Ізмаїльський агротехнічний фаховий  коледж … Перша лінійка… Перші заняття…  Перші спортивні змагання… Перші свята у своїх студентських групах…

24 жовтня 2023 року гарного осіннього дня   першокурсники та студенти, які поповнили лави студентства ІАТФК других курсів, вишикувалися на  посвяту і вручення студентських квитків.                                                                     

Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства. Студентські роки назавжди залишаться у пам’яті як час пізнань і звершень. Знання будуть затребувані, а молодість і талант гарантують прекрасне майбутнє.

Студентство коледжу першого курсу – це   136  юнаків та дівчат 2023-2024 року вступу до нашого навчального закладу, які сумлінно опановують професії електрика, механіка, бухгалтера.  Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Це – лідери з активною життєвою позицією.

Доброзичливо й тепло прозвучали привітання від адміністрації (директора Христини Карагяур, заступника директора з ВР Олени Донцової, завідуючих відділень: механізації – Юрія Сердюченка, електрифікації – Віталія Кирчевського,  казкового героя Крутивуса Верниводи – лаборанта Владислава Фонякіна, голови студентського самоврядування – Лілії Стоматової).

 

На честь посвяти в коледжі старости груп перших курсів разом з адміністрацією, як одне невід’ємне ціле навчального процесу, як символ потягу до знань, творчості, незгасимої енергії молодих сердець запалили «Чашу знань» .

Неперевершеними емоціями та аплодисментами супроводжувалося персональне вручення студентських квитків директором та загальних світлин групи з класним керівником. Отримуючи квитки, студенти обіцяли: жити чесно і вчитися завзято, в майбутньому гарно працювати, коледж поважати і в праці його прославляти; традиції примножувати і продовжувати гарні справи; буди чесними і правдивими; бути друзями незрадливими; державі рідній користь принести знаннями професійними.

На щастя, на успіхи у навчанні, на щасливу долю усі присутні свята, включаючи батьків, сестер та братів наших студентів, були освячені живильною водою Крутивуса Верниводи.

Останнім акордом свята стало гасло «ТРАДИЦІЇ ВІДТВОРИМО! СЕРЦЯ ЗАПАЛИМО! ЗАКЛАД НАШ ПРОСЛАВИМО!»

Щиро бажаємо колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя!

 

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *