По всім прогнозам на 26 квітня 2023 року передавали грози та зливи, але це зовсім не злякало сміливих та відчайдушних ізмаїльчан відправитися в далеку подорож!

Підготовка до обласної олімпіади з “Електротехніки” розпочалася ще з початку другого семестру…Це були часи перемовин, сперечань, вагань… Адже складно уявити, що під час війни в нашій країні ми змогли здолати такий довжелезний шлях і прийняти участь в офлайн олімпіаді!!!

А тепер давайте все по порядку…

Одного разу, на черговому обласному засіданні повідомили, що необхідно підготувати команду студентів для участі в олімпіаді з “Електротехніки”…Викладачі цих дисциплін швиденько організували команду ІАТФК та розподілили обов’язки між собою: Холостенко Л.А. готувала студента на теоретичну частину, а Корепанова А.О. займалася практичною частиною олімпіади. Минав час, підготовка йшла повним ходом: розв’язувалися задачі, запам’ятовувалися формули, креслилися та збиралися схеми. І ось нарешті настав день ікс, день, коли наш коледж мав змогу заявити про себе на всю область!!!

26 квітня 2023 року на базі Одеського технічного фахового коледжу ОНТУ була проведена обласна студентська олімпіада з “Електротехніки” серед ЗФПО Одеської області.

Величезна місія була покладена на наших студентів Тарахтієнко Олександра (3-А ел.) та Гулака Романа (2-А ел.) – показати не лише свої знання в дисципліні, але й представляти наш навчальний заклад і ціле місто загалом!!! І не дивлячись на всі перешкоди, особливо на кількість часу, проведеного в дорозі, наші хлопці показали прекрасні результати і посіли загальне командне ІІІ місце, серед восьми команд учасників!!! В індивідуальному заліку по теоретичній частині Тарахтієнко Олександр посів ІІ місце, а по практичній частині Гулак Роман посів ІІІ місце!!!

Це були неймовірні емоції: радість, гордість, відчуття перемоги!!!

Кажуть, що Одеса – це не просто місто, це посмішка Бога…

 

В той день небо було похмурим, але нам нам було сонячно, адже нам посміхалася сама Одеса-мама своєю променистою посмішкою перемоги!!!

 

Холостенко Л.А., спеціаліст вищої категорії

Корепанова А.О., спеціаліст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *