ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ –

УЧАСНИК ПРОГРАМИ «GOOGLE FOR EDUCATION / GOOGLE FOR EDUCATION PARTICIPATING SCHOOL»

 

Сучасний урок – це твір мистецтва,

де педагог уміло використовує всі можливості

для розвитку особистості учня

В. Сухомлинський

 

Викладач – це людина, для якої навчати та ділитися знаннями з іншими є  справою всього життя.

В умовах сьогодення важливою є здатність і вміння викладача постійно працювати над підвищенням власного професійного рівня, без чого неможливе якісне виконання ним професійних функцій. Дистанційне навчання диктує нову роль викладача та вимагає швидкої адаптації до специфіки системи, яка обумовлена опосередкованою взаємодією учасників процесу навчання. Будь-який навчальний процес будується на явищі комунікації, оскільки виховання особистості здійснюється лише в комунікативному середовищі.

Викладачі нашого коледжу – це професіонали своєї справи, відмінними рисами яких є нестримне бажання постійно саморозвиватися та самовдосконалюватися, тому в цьому році вони взяли активну участь у проходженні курсів підвищення кваліфікації, що були представлені Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”.

 Google є однією з перших компаній, яка розробила ряд сервісів, що активно використовуються як домашніми, так і корпоративними користувачами.

Google for Education – це надійне, просте у використанні хмарне рішення, що підвищує ефективність робочого процесу та надає викладачам ресурси для створення навчальних стратегій підготовки лідерів. Безкоштовний набір засобів комунікації та співпраці  Google Class, Gmail, Docs і Drive, дозволяють студентам та викладачам працювати та навчатися разом, де б вони не знаходилися. Посилює співпрацю та спілкування в коледжі та після занять, розширюючи можливості для навчання наступних поколінь.

Наш педагогічний колектив успішно завершив навчання за програмою з показником понад 50% від загальної кількості працівників, що дало змогу нашому коледжу отримати СПЕЦІАЛЬНИЙ СТАТУС «Заклад освіти – учасник програми «Google for Education / Google for Education Participating School».

 

 

Життя не стоїть на місці, і всім добре зрозуміло, що сучасному викладачу необхідно постійно розвивати гнучкість, нестандартність мислення та вміння адаптуватися до швидких змін умов життя.

 

 

Завідувач навчально-методичного

кабінету ІАТФК  

Бреднєва О.С

1 thought on “ІАТФК – УЧАСНИК ПРОГРАМИ “GOOGLE FOR EDUCATION”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *