Життєво важливою проблемою для будь-якого студента, а тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила коледж, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними труднощами. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців з достатнім досвідом професійної діяльності і не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Одне з  працюючих  підприємств в місті Ізмаїл, а саме  Приватне Акціонерне Товариство «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат “ запросив студентів Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу на екскурсію.

Головною ідеєю комбінату було не лише зламати стереотипи молоді про комбінат, як брудне і безперспективне місце роботи, а показати студентам ,що ПрАТ ІЦКК є одним з найбільших виробників гофрокартону, гофротари, а також картонної упаковки на Україні.

50-річний досвід у сфері целюлозно-паперової промисловості сформував ряд конкурентних переваг, що забезпечують лідерство в галузі.

Сьогодні Ізмаїльський ЦКК , активно розвивається, збільшує обсяги виробництва і планує розширятися, тому підприємству дуже потрібні молоді фахівці технічних спеціальностей, а також талановиті бухгалтери. Саме студентів цих спеціальностей запросили  відвідати комбінат.

Майбутнім фахівцям розповіли про історію підприємства, детально пояснили, в чому полягає технологія виробництва картона. На сьогоднішній день, комбінат розширює асортимент виробництва, оновлює технологічну базу, зберігає кадровий потенціал, а також поповнює свій колектив молоддю.

 

Викладач бухгалтерського обліку Русєва Д.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *