«Поспішайте робити добро» – основне гасло благодійності студентів ІАТК
Важливим явищем в суспільному житті коледжу є благодійна діяльність, яку організовує, координує і втілює в життя студентська рада спільно зі студентами коледжу. Представники культурно-масового сектора ретельно підбирають людей, місця і події, де вони можуть бути корисними та допомогти. На рахунку студентів–благодійників безліч заходів і проектів, до яких вони вже встигли долучитись та реалізувати.
Серед них:
Привітання дітей із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. (До міжнародного дня захисту дітей подарували малечі фарби, розмальовки, олівці, альбоми для малювання, словом те, що зробить світ дитини яскравішим і розвине їх творчість; іграшки, продукти харчування)
Відвідування студентами, які мешкають у гуртожитку № 1 із вихователем Польшаковою А.І. Ізмаїльського будинку престарілих. (01.10.2019).
• Проведення щорічної благодійного ярмарку «Бессарабська увертюра» з метою збору коштів на наступні благодійні акції.
• «З серцем в долонях» подарунки дітям із Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини, що розташований по вул. Зеленій 107
• Догляд за могилами ветеранів праці, ветеранів другої Світової війни. ( прибирання могили Раїси Федорівни Шадріної – ветерана війни, актриси, що носить почесне звання – «заслужена».)
• Участь у Всеукраїнській благодійній акції Сильні духом» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції. (організатор Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям) (жовтень 2018 р.)
• до Дня Святого Миколая акція «Щастя дитини в твоїх руках». (адресна допомога дітям, які перебували на лікуванні у дитячому відділенні Ізмаїльської міської центральної лікарні.);
В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.
Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.
Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» серед студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Щорічні зльоти мають за мету створення в Україні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу українського народу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації і утвердження особистості в сучасному суспільстві.
Кожен зліт – це традиційне зібрання тих, хто у напруженій навчальній праці здобуває одну з найблагородніших професій на землі – хліборобську, щоб найближчим часом з честю виконати складну і почесну місію лідерів агропромислового сектору економіки нашої країни.
Кожного року серед студентської молоді нашого навчального закладу обираються найкращі представники для участі у зльоті. Так протягом минулих років у зльоті «Лідери АПК ХХІ століття» приймали участь:
1. V- Павлов Ю.П. ; Пастир С.Ф. (2003 р. Луганський НАУ )
2. VІ – Ангелов Ю.О. ; Бакал П.В. ( 2004р. Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва)
3. VІІ -Федоренко В.М. ( 2005 р. Подільський державний аграрно-технічний університет)
4. VІІІ – Тарай М.М. (2006 р. Дніпропетровський ДАУ)
5. ІХ – Проданов Д.М.; Біловол Ю.Ю. ( 2007 р. Вінніцький ДАУ)
6. Х – Якименко О.М. ; Димитрієв Д.Г. ( 2008 р. Миколаївський ДАУ)
7. ХІ – Власой О.І. (2009 р. Одеський ДАУ)
8. ХІІ – Чолак І.М. ; Афтанова А.В. (2010р. Сумський НАУ)
9. ХІІІ- Пирву М.В (2011 р. Білоцерківське ДАУ)
10. ХІV – Халай А.О. (2012 р. Житомирський національний агроекологічний університет)
11. ХV – Лепський А. Я. (2013р. Полтавська ДАА)
12. ХVІ – Корепанова А.О. (2014 р Вінницький НАУ)
13. ХVІІ- Денисов С.Г. (2015 р. Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького)
14. ХVІІІ Фудулакі В.В. (2016р. Подільський ДАУ)
15. ХІХ – Петренко Д. Р. (2017 р. НУБіП України)
16. ХХ- Гармаш С. П. (2018 р. Уманський НУС)
17. ХХІ- Хаджикова Л.В. (2019 р. Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва)
18. ХХІІ- Школяренко О.Р., Гєцой І.В. (2021р. Сумський НАУ) (дистанційно).
Традиційно програма зльоту насичена, продовжується декілька днів багатьма різноманітними заходами: квест-знайомство із навчальними факультетами базового ВНЗ IVрівня акредитації, засідання об’єднаної ради студентського самоврядування, урочисте відкриття зльоту та фотосесія, вечірня дискотека. Програма також включає агрополітичні дебати, відвідування виробничих об’єктів, дискусійна панель за участю провідних агропромислових підприємств і т.д.
Кожна область оригінально представляє свою делегацію: зовнішній вигляд костюмів, виступи художньої самодіяльності та актуальність питань свого регіону у виступах учасників.
Головною подією кожного зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» стає засідання круглих столів, де кожний має змогу поділитися своїми науковими здобутками й досвідом у галузі сільського господарства. Учасники круглих столів обговорюють хвилюючі їх питання стосовно тематики представлених доповідей та презентацій. Ці тези видаються у єдиному збірників «Тези виступів учасників зльоту студентських лідерів аграрної освіти».
В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.
Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.
Конкурс «Студент року»
Декілька років назад традиційно ВНЗ І-ІІ рівня акредитації аграрного напрямку проводили конкурс «Студент року», який проходив в три етапи: місцевий, регіональний, всеукраїнський.
Основною метою і завданнями Конкурсу є розвиток творчих здібностей, активізація навчально-пізнавальної роботи, підвищення ерудиції, виявлення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості, формування національної свідомості, активної життєвої громадянської позиції, створення умов для самореалізації, формування лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, забезпечення якісного і змістовного студентського дозвілля.
Наш навчальний заклад проводив відбірко вий тур та відправляв на регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року» більше десяти років. Південний регіон представляли студенти Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей.
Протягом багатьох років учасниками від нашого навчального закладу були:
1. «Студент року 2010» Афтанова А.В. ( Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства» (2 місце)
2. «Студент року 2011» Полякова Н.В. (Компаніївськи технікум ветеринарної медицини Білоцерковського НАУ)
3. «Студент року 2013» Чапкіна В.В.; Денисов С.Г. ( Кіровоградський технікум механізації сільського господарства»
4. Студент року 2014» Мандажі Ю. М. ( Ананьєвський аграрно-економічний коледж УНУС»
5. Студент року 2015» Стефінішин В.С. ( Ананьєвський аграрно-економічний коледж УНУС»
6. Студент року 2016» Ветрова Я.В. ( Білгород-Дністровський державний аграрний технікум»
7. Студент року 2017» Зозуліна Г.О. (Олександрійський технікум БНАУ»
8. Студент року 2018» Гармаш С.П. (Бобринецький коледж ім.. В. Порика БНАУ».
Програма складалася, зазвичай, з чотирьох завдань: відео візитівка «Я лідер», «Презентація себе та спеціальності у папці-портфоліо», «Інтелектуальне змагання» та «Світ моїх захоплень». Конкурсанти демонстрували високий рівень підготовки, особисті досягнення, великий та цікавий внутрішній світ, захоплення та творчий підхід до життя. Наші учасники демонстрували знання, проявляли ерудицію, показували свій талант.
Журі достойно оцінювало виступи учасників нагороджуючи самих достойних грамотами, пам’ятними подарунками.
Конкурс продовжувався декілька днів за які учасники мали можливість знайти нових друзів, відправитися на цікаві екскурсії, пізнати особливості місцевої української кухні, відкрити для себе непізнану Україну з її національним одягом, рушниками, традиціями та пам’ятними місцями.
В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.
Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.