День захисників та захисниць України ніколи не буде традиційним святом з гуляннями та веселощами. Для українців ця дата – можливість вшанувати воїнів будь-якої статі, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини, це день вшанування героїв сьогодення, які ціною власного життя хоробро боронять кордони України, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!

Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони. Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

Студенти відділення Електрифікації і автоматизації сільського господарства добре розуміють, що перемога здобувається не тільки на фронті але і в тилу. Саме тому урок Захист України (викладач Кітреску В.Є.)  для студентів групи 1-Б електрики (класний керівник Маркович О.П) пройшов не традиційно в аудиторії коледжу, а в центрі, де волонтери плетуть маскувальні сітки для захисників нашої країни.

Волонтери розповіли студентам, що маскувальні сітки дуже чекають на фронті, а також захисники нашої Одеської області і зокрема Ізмаїльського району. Вже є заявка на більше ніж два з половиною кілометри сіток і хлопці згодні чекати, адже  сітки  дуже потрібні для того, щоб маскувати техніку. Були випадки коли в них позаплутувалися дрони. Також волонтери розповіли що вони не тільки плетуть сітки, а також плетуть «кікімори» для снайперів, в’яжуть мітенки і шкарпетки для воїнів, роблять окопні свічки, збирають і відправляють на фронт продукти харчування та консервацію.

Діти з великою відповідальністю включилися до роботи, адже вони зрозуміли, що теж можуть внести всій маленький вклад у велику справу – наближення перемоги. На готові до відправки сітки дівчата прив’язали маленькі серденька, як оберіг для наших мужніх воїнів.

Волонтери щиро дякували студентам за допомогу і виразили надію, що така допомога оборонцям стане традицією у студентської молоді.

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність. Віримо, що нинішні захисники та захисниці здобудуть перемогу, а ми їм для цього забезпечимо надійний тил.

 

Класний керівник групи 1-Б електрики

Олександр МАРКОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *