Учитель… Як багато в одному цьому слові! Перед кимось представляються парта, дошка, урок. Комусь у вчителі вбачається чудовий психолог, здатний розібратися в нелегких життєвих ситуаціях, допомогти знайти вихід. А для когось учитель – наставник, філософ, котрий береться за життя людини, ставить її на правильний шлях. Для когось вчитель є прикладом для наслідування, прикладом стійкості і великих знань.

 

Професія вчителя в усі часи та в усіх народів вважалася престижною. Починаючи з античних часів Платона та Аристотеля, через Добу Відродження і до великих наукових відкриттів 19-20 століть – освіта асоціювалася зі світлом, добром, знаннями і прогресом. Кожна професія важлива і невід’ємна у суспільстві. Без представників будь-якої професії світ, яким ми його знаємо, не зможе існувати. Втім, професія вчителя – це основа основ для решти професій.

У першу неділю жовтня професійне свято працівників освіти України. Студенти ІАТФК разом із культорганізатором Недосєкіною Л.Ф. та студентським самоврядуванням коледжу підготували святковий концерт. 

Увесь концерт увага глядачів була прикута до ведучих –  Сергаєва Андрія та Стоматової Лілії. Це був їх перший творчий дебют. Не менш цікавими були виступи першокурсників- старост груп – електриків: Хитрова Єгора та Армакова Аркадія, механіків – Попереденя Віталія та Іванюка Кирила, бухгалтера Романової Влади. Музичний подарунок звучав від студента групи ІІ – А ел Шинка Євгена, який виконав українську пісню «Два кольори». Старости перших курсів показали цікаві сценки із життя вчителів та студентів. Емоційно, зворушливо були представлені відеопривітання  від студентської молоді коледжу , а група IV– Б мех. підготували «гумористичні інтерв’ю» з викладачами.

Святкове звернення до викладачів в гумористичній формі пролунали із вуст «Папи Римського» (лаборанта Фонякіна В.І.). Усім присутнім в залі були присвоєні «символічні номінації» та вручені квіти.

З теплими побажаннями зі святом колектив привітала в.о. директора Христина Карагяур, та від імені Ізмаїльської районної ради Одеської області нагородила викладачів грамотами.

Працівники бібліотеки підготували фотовиставку – інсталяцію «Вчитель-творець добра на землі» зі світлинами минулих років та сьогодення, яка викликала живу цікавість у присутніх. 

Під час концерту склалася доброзичлива атмосфера у глядачів: викладачів, лаборантів. Був час побачити дійство на сцені та поспілкуватися один з одним. Усі отримали гарний заряд емоцій та бажання зустрітися на ювілейному концерті до 70 річчя заснування навчального закладу.

 

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *