Рішенням 38-ї сесії Генеральної  конференції ЮНЕСКО (2015 рік м.Париж) дата  20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту, який відзначається у багатьох країнах світу.

20.09.2023р. Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства  освіти і науки України спільно із спортивною студентською спілкою України заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу до Міжнародного дня студентського спорту.

Святкування Міжнародного дня студентського спорту у нашому коледжі пройшло таким чином. Змагання серед збірних  команд відділення механізації та електрифікації з волейболу та футболу і особисто першість  з настільного тенісу серед юнаків та дівчат окремо.  

З волейболу перемогла  збірна відділення електрифікації, склад команди: капітан Заволокін Олександр, Перонков Констянтин -група – 3-А ел.; Рубаний Данило, Карпов Андрій, Максим Іван – 3-Бел., Артюшин Владислав, Кіріка Данило – 2-Бел., Татауш Владислав – 4-А ел. 

З футболу перемогла команда збірної відділення механізації  у складІ: капітан команди Коліоглу Богдан, Алексєєв Олександр, Дрипа Дмитро групи – 3-Б мех., Краснов Нікіта, Бріж Віталій Селезньов Даніїл – 3-А мех., Зарюта Андрій – 2-А мех.

З настільного тенісу  серед дівчат І місце зайняла Стоматова Лілія група 2-А бух., ІІ місце Нестеренко Олена – 3Б ел., ІІІ місце – Яшна Анастасія – 3-А ел., серед юнаків  І місце зайняв Мінєв Сергій – 3-Бел., ІІ місце Дрипа Дмитро – 3-Б мех., ІІІ Штирц Анатолій – 4-А мех.  Команди з футболу та волейболу нагороджуються грамотами і кубком, з настільного тенісу грамотами та медаллю.

Організацію та суддівство здійснили керівник фізичного виховання Микита Тарай, викладачі фізичного виховання та фізичної культури: Коколова Тетяна, Михайлін Михайло та Макодай Анна – 2 А бух. секретар з волейболу. Велику допомогу надали у комплектації команд фізорги навчальних груп. Дякую студенткам 3 курсу: Яшній Анастасії та Нестеренко Олені за надані фото. Змагання пройшли дуже цікаво

 

Керівник фізичного виховання               Микита ТАРАЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *