З метою проведення профорієнтаційної роботи та ознайомлення з місцевими підприємствами профорієнтаційного спрямування на початку вересня студенти груп:

4-А; 4-Б механіки; 4-А; 4-Б електрики  та  3-А бухгалтери  Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу відвідали ПрАТ «Ізмаїльський целюлозно – картонний комбінат».

Екскурсія розпочалася з короткої розповіді про підприємство. Дізналися, що комбінат збудували у 1961 – 1964 роках, він став першим великим хімічним підприємством Бессарабії. Підприємство спеціалізується на випуску транспортної картонної тари і листового гофрокартону.

Після короткого інструктажу з техніки безпеки студенти відвідали цехи  підприємства, зокрема цех  виробництва паперу та картону, основною сировиною якого є макулатура, яка поставляється з України і Молдови. Тим самим комбінат вносить свою лепту в переробку вторсировини.

Цех з виробництва гофрокартону здійснює випуск пакувальних ящиків для різних товарів, переважно для продуктів харчування: вина, соку, фруктів, кондитерських виробів, а також побутової техніки. Цех працює на сучасному обладнанні для виготовлення гофролотків.

Під час екскурсії студенти поспілкувалися з висококваліфікованими фахівцями, які працюють на підприємстві.

Директор підприємства Віталій Добренков розповів нашим студентам історію започаткування своєї діяльності, ознайомив з асортиментом продукції  та з організацією виробництва.

Студенти – механіки ознайомилися з транспортним цехом, з допоміжними цехами: ремонтно – механічним,  цехом контрольно – вимірювальних приладів і автоматизації, у штаті якого працюють  кваліфіковані слюсарі КВП, які здатні працювати не тільки з точною механікою, але й з електронікою.

Студенти – електрики отримали можливість ознайомитися  з електроцехом, який забезпечує працездатність електрообладнання, освітлення території та цехів комбінату.

Дізналися, що підприємство виконує важливу соціальну проблему для всього Ізмаїлу – здійснює очищення стічних вод через власні очисні споруди, єдині в місті.

Завершуючи екскурсію Віталій Добренков звернув увагу майбутніх випускників на те, що комбінат розвивається і йому потрібні молоді фахівці.

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу подякували керівництву та фахівцям  підприємства за цікаву екскурсію.

Профорієнтаційний захід  поповнив знання студентів про сучасні умови виробництва та допоміг в  напрямку професійної діяльності.

Відеоматеріал екскурсії на ПрАТ “Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат”

Фахівець з профорієнтації

випускників навчального закладу