Знання — це скарб, йому й цiни не зложиш.
Визбируй же його, де тiльки можеш!
Одна душа, єдине тiло, але знанню немає дна.
Рудакi
Знання – це скарб, який ніколи не знеціниться. Воно відкриває перед нами безмежні горизонти, дозволяє зрозуміти світ, в якому ми живемо, і досягти своїх цілей.
Сократ (прибл. 470–399 до н. е.) свого часу сказав : «Чим більше я знаю, тим більше я розумію, що нічого не знаю». Це не просто красивий вислів, а глибоко філософська ідея, яка має актуальність і сьогодні, адже відбуваються все нові та нові наукові відкриття, пишуться нові книги, створюються нові програми, випускається нова техніка. Навіть індустрія розваг розвивається семимильними кроками. Все це нагадує нам про безмежність людського пізнання і спонукає нас до постійного самовдосконалення
Знання – це сила, перед якою складно встояти. Можна розвиватися в рамках одного напряму або освоювати нові області. У кожного є можливість для вибору. Однак той факт, що потрібно постійно поповнювати «скарбничку знань» незаперечний. Знання – це найкраща інвестиція, яка окупиться багаторазово.
З метою розвитку інтересу до навчання та пізнання самого себе,
формування навичок ефективного спілкування, групової взаємодiї, комунiкативностi та сприянню всебiчного розвитку особистостi у читальній залі бібліотек ІАТФК 23 вересня була проведена година спілкування «Ключ від знань і науки старанним дається в руки!». На зустріч були запрошені студенти – першокурсники 11 та 16 груп (класний керівник Недосєкіна Л.Ф.).
Із захватом студенти сприймали цікаву інформацію про історію появи перших знаків письма, книжок, бібліотек, які на початку свого існування мали назви: «Притулок мудрості», «Аптека для душі», «Будинок настанов і порад».
Розповідь та презентація «Сучасні бібліотеки світу» зацікавили слухачів цікавими фактами та оригінальність архітектурних споруджень.
«Жартівлива вікторина» на логічне мислення та ерудицію додала жвавості та емоційності зустрічі.
Наприкінці заходу було сфокусувано увагу присутніх на історію створення бібліотеки коледжу, ознайомили з правилами поводження у читальній залі, користування підручниками, інтернет – мережею, алфавітним каталогом.
Присутні мали можливість познайомитися з новими фаховими періодичними виданнями, які стануть у пригоді майбутнім фахівцям з агроінженерії та агрономії.
Наостанок прозвучали вічні істини, що навчання – це не просто виконання завдання, а цілеспрямована праця, яка вимагає терпіння, наполегливості та дисципліни.
Коли ми дійсно зацікавлені в тому, що вивчаємо, навчання перетворюється на захоплюючу подорож!
Завідувачка бібліотеки
Марія ДМИТРІЄВА