«Якби ви вчились так, як треба,

То й мудрість би була своя»

Т.Г.Шевченко

 

8 квітня у бібліотеці  Ізмаїльського агротехнічного коледжу відбулася повторна інформаційно-пізнавальна бесіда «Академічна доброчесність – шлях до успіху», на якій були присутні студенти – електрики груп № 23 (класний керівник Дакі Н.І.) та №34 (класний керівник Деревенко Є.О.)

Метою зустрічі являлося більш детальне ознайомлення студентів з основними компонентами поняття «Академічна доброчесність»: повагою, підзвітністю, справедливістю, чесністю, відповідальністю та іншими.

Студентами групи №34 Шелестюком Сергієм та Нестеренко Оленою артистично та дуже правдиво була зіграна сценка «Домашнє завдання».

Четверо учасників у грі «Хмара слів» змогли із відокремлених складів дуже швидко відгадати та скласти слова, які розкривають суть поняття «Доброчесність».

Цікавою та пізнавальною для студентів була презентація «Академічна доброчесність – запорука якості освіти», підготовлена завідувачкою бібліотеки Дмитрієвою М.О.

 

Відеоролик яскраво доповнив розповідь ведучих, в якому підкреслювалась необхідність мислити самостійно, думати креативно, більше читати, вірно оформлювати цитати та додаткові використані джерела при виконанні контрольних, курсових та дипломних  проектів, а також, чому погано списувати, привласнювати чужий матеріал, давати хабарі і чим це може обернутися в реальному житті, які покарання за такі дії можуть бути, https://www.youtube.com/watch?v=S0TrPtRUHzc&t=10s

На життєвих прикладах, наведених ведучими, студенти змогли визначити і зрозуміти поняття: хабарництво, самоплагіат, шахрайство, плагіат, обман та інші.

Познайомивши присутніх з наслідками вище зазначених дій, маємо надію, що студенти у житті і в навчальному процесі будуть керуватися лише Кодексом доброчесності та навчатимуть цього інших.

 

 

 

Завідувачка бібліотеки Марія ДМИТРІЄВА

Культорганізатор Людмила НЕДОСЄКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *