З метою підготовки команди ІАТФК для участі в ХХІХ обласних спортивних ігор серед закладів  фахової перед вищої освіти Одеської області, в коледжі з 16-20 жовтня проводились змагання з шашок у 4 етапах:  в групах, серед команд груп, курсів, а також особисто, в залік спартакіади коледжу. В групах проводили викладачі фізичної культури Коколова Тетяна Георгіївна і  Михайлін Михайло Вікторович, які створили команди; склад команди 3+1; ІІ етап серед груп І-ІV, ІІІ етап переможці курсів і ІV – особиста першість.

Серед І курсів  команди розподілили місця таким чином:

І місце – 1-А ел., ІІ – 1-Бел., ІІІ – 1-Бмех., ІV – 1-А мех., V – 1-А бух.

Серед ІІ курсів:  І місце – 2-А ел., ІІ  – 2-Бел., ІІІ – 2-А мех., ІV – 2-Б мех., V – 2-А бух.

Серед ІІІ курсів: І місце – 3-А ел., ІІ – 3-Бел., ІІІ – 3-А бух., ІV – 3-А мех., V – 3-Б мех.

Серед  ІV курсів: І місце – 4-А ел., ІІ – 4-Б мех., ІІІ – 4-Бел., ІV – 4-А мех.

Команди: 1-А ел.; 2-А ел.; 3-А ел.;  4А ел. зайняли І місця по курсах. Вони отримали право змагатися для визначення місць серед усіх команд коледжу и  були нагороджені грамотами.

І місце у фіналі зайняла команда групи 3-А ел., ІІ місце – 1-А ел., і ІІІ  місце – 2-А ел.

Команди  переможців  нагороджені кубком та грамотою, учасники грамотою.

Учасники 1-4 курсів, які зайняли  І  місця  по дошках отримали право брати участь у особистій першості  коледжу. Місця розподілилися таким чином: І місце зайняв Шестюк Ярослав гр.1-А ел.,

ІІ місце – Москаленко Артем гр.4-Б мех., ІІІ місце зайняли Клевак Кирило гр.1-Б ел. і Демченко Максим гр.3-А ел., вони нагороджені  грамотою  і  медаллю. Також прийняли участь слідуючи учасники: Кальчу Борис – 4-Б мех.; Перонков Констянтин – 3-А ел.; Картелян Максим – 4-Бел.; Стоматова Лілія – 2-А бух.; Іваненко Євген – 2-А ел.; Остапенко Даніїла – 3-А ел.; Кіріка Данила – 2-Б ел.; Михайлов Констянтин – 1-А ел.

23.10.2023 року в урочистій обстановці на лінійці директор коледжу Христина КАРАГЯУР и керівник фізичного виховання Микита ТАРАЙ  вручили переможцям змагань,  збірним командам з волейболу  та футболу кубки та грамоти, учасникам – грамоти, а з легкої атлетики (біг 100м., стрибок у довжину з розбігу) за зайняте І-ІІІ місця грамоти. У змаганнях  з  настільному тенісу за зайняті  І – ІІІ місця учасники нагороджені   грамотами та медалями.  Спартакіада коледжу 2023-2024 навчального року продовжується. До нових зустріч.