Випускний вечір-важлива подія для всіх у нашому коледжі. Для сьогоднішніх випускників – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів-хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і сподівання, що вона буде щасливою. Позаду залишилося останнє заняття, останні заліки та іспити, попереду- тільки найприємніше-отримання дипломів.

28 червня 2024 року Ізмаїльський агротехнічний фаховий  коледж наповнилася яскравими барвами гарного святкового настрою та щасливими посмішками випускників. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв у бойових діях за Україну.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам – дипломів фахового молодшого бакалавра. Цього року диплом з відзнакою отримав Сергаєв А.А. (гр 42). 

На їхню адресу прозвучали теплі слова виконуючої обов’язки директора коледжу Христини Володимирівни Карагяур. Вона привітала випускників із закінченням навчання у ІАТФК та отримання диплому фахового молодшого бакалавра, побажала всім стати успішними людьми, далекоглядності у прийнятті рішень, високих професійних досягнень та наукових звершень. А для того, щоб усе це збулося , закликала не зупинятися на досягнутому, а продовжити навчання у аграрних вузах нашої держави. Багато шляхів відкрито перед нашими дипломованими фахівцями, багато із них продовжать навчатися у вузах держави. Своїх майбутніх студентів очікує  Одеський державний аграрний університет, НУБіП та інші ВНЗ.

З привітальними словами звернулися завідуючі відділеннями: Сердюченко Ю.Ю. ( відділення МСГ), Кирчевський В.В. (відділення ЕАСГ), викладач бухгалтерських дисциплін Русєва Д.І.

Особлива увага із боку випускників та їхніх батьків була до  класних керівників груп: Ткачука Олександра Станіславовича (група 41),  Недосєкіної Людмили Федорівни  (група 42), Полякової Марини Леонідівни  (група 43), Бреднєвої Ольги Сергіївни (група 44), Каланжова Юрія Михайловича (група 35), яких привітали квітами та оплесками. 

Теплі слова подяки від усіх батьків передала мама Олександра Тарахтієнка – Альона Миколаївна.

Представники студентського самоврядування – Веля Влерія та Гордієнко Карина були яскравими ведучими цього заходу, вони й дали «останній дзвоник» випускникам.  

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували наші шановні гості – Комунальна установа «Обласний центр національних культур» (Керівник Чілік Г.Г.). Солісти обласного центру національних культур: Сергій Нейчев (виконав «Гімн України», «Вчителька моя»), Феодора Куртєва (пісня «Слава Україні»), Ася Некраха (пісня «Родина»), Діана Суворікіна (виконала пісню «Я бажаю»),  вокальна студія «Креатив».

Крім дипломів європейського зразка (на українській та англійській мовах) деякі випускники одержали грамоти за добре навчання, участь у роботі студентського самоврядування, художньому , спортивному житті коледжу.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої батьківщини. Загальне фото випускників, викладачів та батьків завершало це урочисте свято. 

Посилання на відео

1. https://youtu.be/qL8G5-nnoUc

2. https://youtube.com/shorts/fFZrMIJWPrc

3. https://youtu.be/J7oe3yrjsYk

4. https://youtube.com/shorts/b7qXHa1-go8

5. https://youtu.be/o0A4N55xxgE

6. https://youtu.be/e4HgxYOSG3o

7. https://youtube.com/shorts/9mnwj1oiCmQ

8. https://youtu.be/fxdZZkpU6gk

9. https://youtu.be/B-kg2_vPIe8

10. https://youtu.be/fQ27D5QD6ro

11. https://youtu.be/sln9ca1tkh0

12. https://youtu.be/MPSgLcLRGMU

13. https://youtu.be/UnIAyaxdQJg

 

 

 

Заступник директора з ВР Олена ДОНЦОВА

Культорганізатор Людмила НЕДОСЄКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *