Напередодні Дня Захисників та Захисниць України в гуртожитку № 2 відбувся турнір з жонглювання м’яча. Змагання проходило у два тури: у першому необхідно було якнайбільше зробити ударів по м’ячу ногами, у другому дозволялося набивати ногами, колінами, плечима, головою…

За підсумками двох турів визначався переможець.

Згідно з жеребкуванням турнір відкрив Сергій Макаренко (2-Б мех.). Він набив 150 ударів, так високо підняв планку жонглювання, що нікому з інших шести учасників не вдалося перевершити його результат.

У другому турі лідером став  Дмитро Дрипа (3-Б мех.).  Микола Мица (2-Б ел.) був наступним.  Сергій Макаренко ризикнув набивати головою. Цю складну вправу він виконав 11 разів, що дозволило йому за сумою набраних балів вибороти перше місце. На другому та третьому відповідно – Дмитро Дрипа та Микола Мица. Переможців привітав головний суддя змагань Олександр Заволокін, вручив переможцям грамоти, а призеру-золоту медаль, всі участники отримали невеликі подарунки.

У святковий день 1 жовтня  студенти гуртожитку активно підключилися до акції «Смілива гривня». З розумінням поставились до цієї справи Ярослав Вічєв, Валерій Кирилов, Артем Маслеников, Констянтин Перонков та інш.. Вони зробили свій внесок для перемоги ЗСУ.

Акція триватиме до 20 листопада.

 

 

Вихователь

Наталя Михайліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *