Соціально-психологічний клімат академічної групи складається під впливом таких важливих факторів як: соціально-психологічна атмосфера суспільства в цілому та мікросоціальні умови – специфіка даного студентського колективу. Сприятливий соціально-психологічний клімат характеризується почуттям групової згуртованості, колективним обговоренням варіантів важливих рішень, своєчасність та об’єктивність вирішення конфліктних ситуацій.

19 лютого для здобувачів освіти 25 групи був проведений майстер клас на розвиток навичок слухання, розуміння, співпраці, довіри, спрямований на покращення атмосфери в  підлітковому колективі. Почали працювати в укритті, так як була повітряна небезпека. Перше завдання – розповідь про себе. За 20 секунд кожен учасник розповів про те, чим захоплюється, і те, що не подобається. Інші завдання вже провели у бібліотеці. Їх підготували учасниці @grani_izmail (волонтери Ірина Голобородько, Вікторія Маніта, Тетяна Ставинога – учасниці Плейбек театру Грані)

https://www.instagram.com/p/C3ikMqMMG8n/?igsh=MTB6YjMyMjYyNXFqMA%3D%3D&img_index=2 .

Дівчата групи 25 виконували під музичним супроводом наступні завдання: броунівський рух (допомагає опанувати себе, заземлитися), дзеркало (розвиває навичку спостереження), пари (на довіру та піклування), палочки- єдналочки (на об’єднання), рухлива гра Маша та ведмідь ( на розкріпачення).

Учасники майстер класу активно та з цікавістю підійшли до виконання запропонованих завдань. Виконання завдань дало можливість кожному з учасників відчути свою цінність у колективі.

Захід пройшов в атмосфері психологічного комфорту, позитивної енергетики, взаєморозуміння та гармонії.

Подібні заходи сприяють саморозкриттю і самовдосконаленню усіх учасників, адже студентам приємно працювати у згуртованому колективі, відчувати позитивне емпатійне ставлення та довіру один до одного.

https://youtube.com/shorts/-CXFXKIw25g

На березень запланований захід з дуже цікавою темою Захистить свої гроші, убезпечте своє майбутнє (з 18 по 24 березня 2024 року відзначається Всесвітній тиждень грошей).

 

 

 

В.о. заступника директора з ВР Олена ДОНЦОВА

Соціальний педагог  Галина НІКОЛАЄВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *