ЯК ПОДАТИ СКЛАДНИЙ МАТЕРІАЛ  ЛЕГКО І ДОСТУПНО

 

Дисципліна «Теоретичні основи електротехніки  та КВП» яку вона викладає є досить складною для сприйняття, багато формул та графіків, які переплітаються один з одним. Але це база для вивчення таких дисциплін  «Основи автоматики», «Електричні машини і апарати», «Електропривід сільськогосподарських машин».

Яким чином можна просто й доступно розповісти про складне, цікаво пояснити певний матеріал? Відповідь на це запитання є у досвіченного і з великим педагогічним стажем викладача Холостенко Л.А.

Це надання повної інформації стосовно лекційного матеріалу в google  класі, поєднання незавантажених за змістом презентацій, які легко сприймаються студентами, приклади з особистого життєвого досвіду, постійний діалог між викладачем і студентами, невимушена та дружня атмосфера. Все це було поєднано на відкритому занятті  3.02.24, яке проводила викладач для студентів другого курсу відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства».

Заключним етапом  вивчення матеріалу було тестування на платформі «Всеосвіта», студенти могли зайти на сайт за посиланням, або QR-кодом. За результатами тестування рівень засвоєння складного матеріалу був високим!

Велика подяка Ларисі Андрієвні за цікаве, високоякісне, продуктивне заняття, яке пройшло у щирій атмосфері спілкування та навчання і залишило лише позитивні враження і емоції!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *