Пройшовши всі моря і континенти,
Нехай етнограф в працю занесе,
Що є така в нас нація – студенти,
Найкраща вона всіх понад усе!
Не так давно в житті першокурсників Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу відбулася велика подія – вони стали повноправними студентами. Але до отримання диплому фахівця стільки ще треба зробити: з’їсти пуд солі, зристи граніт науки, вирішити усі проблеми, які виникнуть на шляху.
А для того, щоб загартувати свій дух, згуртуватися та познайомитися ближче один з одним, проявити кмітливість та відстояти честь групи – студентське самоврядування підготувало для першочків веселі змагання.
П’ять груп перших курсів утворили команди, які проходили по маршруту певні станції: «Літературна», «Математична», «Електрична», «Механічна» та «Спортивна». Учасники мали змогу продемонструвати свої знання, вміння працювати в команді швидко та ефективно.
На кожній станції студенти отримували робочі листи із завданнями. Їм необхідно було відповісти на питання, пригадати вивчений матеріал з літератури, виконати завдання з фізичного навантаження. Команди справлялися із завданнями по-різному. Підсумком квесту стали ті знання, вміння і практичний досвід, які студенти отримали в результаті гри і за час навчання в коледжі.
Для однокурсників, які залишилися чекати на повернення команд в бібліотеці, була запропонована цікава програма. Завідувачка бібліотеки Дмитрієва М.О. підготувала інформаційне повідомлення до Дня слов’янської писемності та культури з цікавою презентацією. Виступ танцювального ансамблю «Вінок Дунаю» на заключному турі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», гімн студентської групи механіків – випускників 1982 року та ролик випускниці 2017 року Софії Гармаш «Моє захоплення – ролики» у відеоформаті визвав інтерес та позитивні емоції у глядачів.
Успішно та динамічно пройшов конкурс «Зашифрована пісня», у якому приймали участь всі присутні.
Переможців та переможених н6е було – перемогла дружба. Грамоти та солодкі призи, які були вручені в кінці заходу усім командам-учасницям, сподобалися першокурсникам та надихнули на подальшу участь у культурно масових заходах коледжу.
Свято відбулося завдяки активної участі студентського самоврядування. Студенти гр. ІІ-Б ел.: Карпов Андрій, Нестеренко Олена, Мінєв Сергій, Рубаний Даніїл, Шелестюк Сергій зустрічали команди на станціях та контролювали правильність дій учасників. Студенти гр. ІІІ-Б мех.: Сергаєв Андрій, Васильєв Артем, Бобров Максим, Петров Антон, Гаврілов Данило, Шкепу Микита та Пінтійський Іван супроводжували команди до станцій. Студентка гр. І-Абух.
Шишман Анастасія та студент гр. ІІІ-б мех. Поломаренко Денис були ведучими свята, вправним оператором протягом зустрічі був студент гр. ІІІ-б мех. Макогон Олександр.
Зараз з упевненістю можна сказати, що кожен першокурсник знає історію свого навчального закладу, викладачів і традиції коледжу. Квест був не просто грою-знайомством, а змаганням, доказом згуртованості групи, вмінням вирішувати проблеми разом.
Мета організації таких змаганнь − допомога студентам краще пізнати один одного, відчути себе повноправними студентами ІАТФК.
Культорганізатор коледжу
Недосєкіна Л.Ф.