Пройшовши всі моря і континенти,

Нехай етнограф в працю занесе,

Що є така в нас нація – студенти,

Найкраща вона всіх понад усе!

Не так давно в житті першокурсників Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу відбулася велика подія – вони стали повноправними студентами. Але до отримання диплому фахівця стільки ще треба зробити: з’їсти пуд солі, зристи граніт науки, вирішити усі проблеми, які виникнуть на шляху.

А для того, щоб загартувати свій дух, згуртуватися та познайомитися ближче один з одним, проявити кмітливість та відстояти честь групи – студентське самоврядування підготувало для першочків веселі змагання.

П’ять груп перших курсів утворили команди, які проходили по маршруту певні станції: «Літературна», «Математична», «Електрична», «Механічна» та «Спортивна». Учасники мали змогу продемонструвати свої знання, вміння працювати в команді швидко та ефективно.

На кожній станції студенти отримували робочі листи із завданнями. Їм необхідно було відповісти на питання,  пригадати вивчений матеріал з літератури, виконати завдання з фізичного навантаження. Команди справлялися із завданнями по-різному. Підсумком квесту стали ті знання, вміння і практичний досвід, які студенти отримали в результаті гри і за час навчання в коледжі.

Для однокурсників, які залишилися чекати на повернення команд в бібліотеці, була запропонована цікава програма. Завідувачка бібліотеки Дмитрієва М.О. підготувала інформаційне повідомлення до Дня слов’янської писемності та культури з цікавою презентацією.  Виступ танцювального ансамблю «Вінок Дунаю» на заключному турі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»,  гімн студентської групи механіків – випускників 1982 року та ролик випускниці 2017 року Софії Гармаш «Моє захоплення – ролики» у відеоформаті  визвав інтерес та позитивні емоції у глядачів.

Успішно та динамічно пройшов конкурс «Зашифрована пісня», у якому приймали участь всі присутні.

Переможців та переможених н6е було – перемогла дружба. Грамоти та солодкі призи, які були вручені в кінці заходу усім командам-учасницям, сподобалися першокурсникам та надихнули на подальшу участь у культурно масових заходах коледжу.

Свято відбулося завдяки активної участі студентського самоврядування. Студенти гр. ІІ-Б ел.: Карпов Андрій, Нестеренко Олена, Мінєв Сергій, Рубаний Даніїл, Шелестюк Сергій зустрічали команди на станціях та контролювали правильність дій учасників. Студенти гр. ІІІ-Б мех.: Сергаєв Андрій, Васильєв Артем, Бобров Максим, Петров Антон, Гаврілов Данило, Шкепу Микита та Пінтійський Іван супроводжували команди до станцій. Студентка гр. І-Абух.

Шишман Анастасія та студент гр. ІІІ-б мех. Поломаренко Денис були ведучими свята, вправним оператором протягом зустрічі був студент гр. ІІІ-б мех. Макогон Олександр.

Зараз з упевненістю можна сказати, що кожен першокурсник знає історію свого навчального закладу, викладачів і традиції коледжу. Квест був не просто грою-знайомством, а  змаганням, доказом згуртованості групи, вмінням вирішувати проблеми разом.

Мета організації таких змаганнь − допомога студентам краще пізнати один одного, відчути себе повноправними студентами ІАТФК.

 

 

Культорганізатор коледжу

Недосєкіна Л.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *