Бухгалтерія – тріумф математики над розумом.

Бухгалтерія-мова бізнесу.

 

16 липня- день однієї з найвідповідальніших та найважливіших професій – День бухгалтера! Вітаю з цим днем, бажаю добра, океан позитиву, щастя, і просто бути щасливими та не вболівати всім представникам цієї славної професії!

Професія бухгалтера- одна з найдавніших і одна з найпоширеніших, без неї не обходиться жодне підприємство. Слово «бухгалтер» виникло наприкінці середньовіччя. У 1498 р. Імператор Священної Римської імперії Максиміліан 1 призначив “бухгалтером” Христофора Штехера. Бухгалтер- це спеціаліст, який працює за системою обліку відповідно до чинного законодавства.

Професія бухгалтера є найважливішою професією сучасності. Без бухгалтерського обліку неспроможна обійтися жодна економіка світу.

Професія бухгалтера належить до масових, вона затребувана найрізноманітніших організаціях. Ці фахівці можуть працювати у бухгалтерії будь-якої установи, у великих фірмах та банках, на підприємствах у відділах економічного планування та аналізу.  Але  вчені кажуть: кожні 10 років зникає приблизно 5000 професій. Щоправда, змінює їх не менша кількість нових професійних занять.

Отже, ми точно знаємо, що бухгалтерія нікуди не дінеться. Буде жити й процвітати. Професія розважливих оптимістів (наприкінці тунелю є потужний потік світла, адже баланс обов’язково повинен зійтися). Бухгалтер — це, так би мовити, «книгознавець» (Buch — книга, halter — тримати). Так, традиційні книги зникають, стають цифровими, читаються із планшетів та інших електронних гаджетів. Проте й бухгалтерія не стоїть на місці. Вона теж може трансформуватися, і це дійсно відбувається.

Наприклад, традиційна бухгалтерія стає інтерактивною бухгалтерією. Навіть якщо замість грошей будуть юніти чи будь-які інші замінники, у бухгалтера завжди знайдуться відповідні проводки

Попит на бухгалтерську працю існуватиме завжди, поки людина матиме потребу в обміні. Адже активи обов’язково чиїсь, і дбайливий господар хоче завжди знати про стан свого «господарства». 

Бажаю успіхів та миру!

            

 

Викладач бухгалтерського обліку ІАТФК

Русєва Д.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *