Дійсно, диплом про  освіту дає більше можливостей влаштуватися на престижну високооплачувану роботу, зробити вдалу кар’єру. Але що робити, якщо немає можливості відвідувати заклад освіти щодня?

Плюси. Учитися ніколи не пізно і багато часу для цього не потрібно.

Таким може бути девіз заочної форми навчання. Як правило, більшість студентів-заочників, що вступили на 1-й курс, закінчили середню школу або училище як мінімум кілька років тому. Пояснюється це просто. Пропрацювавши кілька років без спеціальної підготовки, багато хто починає відчувати “нестачу” знань у тій чи іншій галузі.     

Або службове зростання просто неможливе без подальшої освіти. Також на заочному відділенні бажають навчатися жінки, що знаходяться у декретній відпустці. Виховувати дитину й одержувати професію — досить приваблива перспектива.

Так чим же багатьох приваблює заочна форма навчання?

Головний плюс — можливість одночасно навчатися і працювати. Студент-заочник повинен нечасто відвідувати коледж. Здача іспитів і заліків може відбуватися як під час, так і після закінчення курсу лекцій. Вартість навчання на контрактній основі заочної форми в середньому в 2 рази менша, ніж на денній. Тому дехто вступає на заочне відділення через нестачу коштів для навчання на стаціонарі.

Єдиним мінусом заочної форми навчання є скорочення годин викладання матеріалу, що подається. Приблизно 20-30% знань  здобувають на лекціях, решта — самоосвіта. Основне завдання наших  викладачів — дати короткий конспект лекцій за темами, що виносять на іспит, розповісти, де знайти необхідну інформацію для самостійного вивчення. Далі все залежить від студентів.

Якщо людина прагне якнайбільше опанувати знаннями з майбутньої професії,  її старання необхідно скерувати в потрібне русло, то результати можуть перевершити всі очікування, особливо якщо теоретичні знання паралельно підкріплювати на практиці. В іншому ж випадку студенти-заочники користуються однаковими правами зі студентами денної форми навчання. Користуватися бібліотекою, комп’ютерами,  брати участь у наукових дискусіях, проживати за пільговою сумою у гуртожитку під час сесії.

Отже, здобувати  освіту сьогодні – в тренді. У 2021-2022 навчальному році освіту за вибором на заочному відділенні ІАТФК здобули 25 випускників (7 механіків, 15 електриків та 3 бухгалтери). Бухгалтери отримують диплом «фахового молодшого бакалавра».

Випускні іспити проходили дистанційно на платформі Google meet.

Наші випускники із словами вдячності звернулися до педагогічного складу коледжу:

«Від усієї нашої групи хочемо подякувати Вам за  Ваш безцінний внесок в наше навчання! За Вашу допомогу, підтримку, за Ваш витрачений,  «сподіваємося не дарма» час на нас. Бажаємо Вам у наступні роки дуже здібних та натхненних на навчання студентів, міцного здоров’я, Божого благословення і мирного неба над головою.  Дякуємо, дякуємо, дякуємо!»

Наш навчальний заклад продовжує набирати студентів як на стаціонар, так і на заочне відділення.

http://iatk.edu.ua/zaochne-viddilennya-2/

 

На сайті коледжу діє сторінка для вступника.

 

http://iatk.edu.ua/abituriyentu/

 

Очікуємо вас у стінах нашого ІАТФК!

 

В.о заступника директора з ВР. Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *