Конкурс «Містер гуртожитку» традиційно відбувається наприкінці року. Цього разу він співпав зі святом – Днем Збройних сил України. Журі на чолі заст. директора з виховної роботи О.М. Донцової  треба було визначити найсміливішого, сильного, ерудованого, і харизматичного хлопця, чиї внутрішні та зовнішні якості відповідали б еталону студента – лідера. В борьбу за титул «Містер гуртожитку» вступили 4 студента відділення електрифікації  ІАТФК: першокурсник Станислав Римбу, студент другого курсу Михайло Мокан,  третьокурсник Святослав Олту та  студент випускної групи  Владислав Фонякин.

Ведуча програми Вікторія Солойденко зуміла створити добру атмосферу  суперництва серед конкурсантів, коли кожен із учасників зміг виявити свої найкращі  якості як інтелектуальні,  так і з фізичної підготовки.

У силових завданнях (віджим на кулаках) найкращим був Святослав Олту. Складні за технікою виконання вправи на перекладині продемонстрував Влад Фонякін, знявши свій виступ на відео. Він же блищав ерудицією у вікторині. Претендентів на «Містера» чекали веселі змагання на спритність, кмітливість, артистичність. І всі вони успішно впоралися з ними.

Святослав Олту та Станіслав Римбу підкорили глядачів тонким гумором, який прозвучав у їхній спільній сценці «Як отримати молдавське громадянство», Влад Фонякін – віршами власного твору виконанням відомого монологу Гамлета  «Бути чи не бути?…», а Михайло Мокан був привабливий і неповторний, виконуючи пісні під гітару.

 

Підбиваючи підсумки,  журі дійшло до єдиної думки: стрічку переможця конкурсу «Містер гуртожитку 2021» присудити Владиславу Фонякіну. Він був найкращим з найкращих. Пам’ятні призи отримали всі учасники цього головного конкурсу року серед юнаків.

Вихователь гуртожитку №2 Наталя Михайліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *