Поезія – це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі.

Л.Костенко

У холодний зимовий день у стінах ІАТФК відбулася тепла зустріч студентів і викладачів з одеською поетесою Іриною Денисовою. У дружньому колі звучали поетичні рядки, які жодного не залишили байдужим.

Дитинство Ірини пройшло на березі озера Ялпуг. Прекрасна мальовнича природа вплинула на становлення її, як майбутньої поетеси. Прагнення до освіти посідало найважливіше місце в житті дівчини. Ірина обирає стати педагогом, щоб нести дітям красу поетичного слова. На початку своєї педагогічної діяльності вона працювала учителем в ізмаїльських школах. Доля обрала для неї чарівне місто на березі Чорного моря, де вона розкрила себе як педагог, поет і журналіст. Ірина вражає слухачів своєю емоційністю, світобаченням актуальних проблем сучасності, її вірші примушують замислитися над подальшою долею нашого народу, доторкуються до серця читачів. Справедливо говорять, що біографія поета – в його віршах. Талант Ірини від Бога. Слухаючи її, не завжди розумієш де поетичні рядки, а де просто судження.

На сьогоднішній день Ірина є Лауреатом багаторівневого міжнародного конкурсу «Смарагдовий Дюк» імені де Рішельє. Тричі( 2020, 2021, 2022рр ) беручи участь у загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання», Ірина ставала Лауреатом.

Кожна збірка Ірини – це часточка її душі, де вона розкриває себе різножанрово: «Старий том», «Талісман», «Ставки зроблено», «На фоні сталевих кораблів», «Тринадцять. П’ятниця .ДорОга(Збірка вінків сонетів)». Ірина мислить тільки віршами, інакше вона просто не вміє. Шанувальники поетичного слова у нашій літературній вітальні були захоплені красою її душі. Сім’я, педагогіка, журналістика, робота, покликання, невгамовність, принциповість, відвертість – ось годинник життя Ірини. У дружньому колі гості із завмиранням серця слухали живе поетичне слово людської душі. Доречним було те, що студенти , називаючи будь-яку тему, миттєво одержували поетичну відповідь. Поетеса була відвертою та щирою у відповідях на різноманітні питання гостей. У планах Ірини – проведення поетичних майстер-класів з творчо обдарованими студентами. І взагалі вона готова до наступних зустрічей та теплої душевної розмови.


Світлана Порошенко, Світлана Кукліна, Лілія Парахова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *