20-21 травня 2021 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся ХХІІ Зліт студентів-лідерів аграрної освіти. Це щорічний захід, до якого запрошуються студенти, які продемонстрували відмінні результати у навчанні, стали переможцями або призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, лідери студентського самоврядування, іменні свтипендіати.

Враховуючи ситуацію з коронавірусом Зліт було проведено в онлайн-форматі. Проте це не завадило учасникам поспілкуватися, обмінятися думками з приводу розвитку аграрної освіти в Україні та розв’язання глобальних проблем людства.

Враховуючи ситуацію з коронавірусом Зліт було проведено в онлайн-форматі. Проте це не завадило учасникам поспілкуватися, обмінятися думками з приводу розвитку аграрної освіти в Україні та розв’язання глобальних проблем людства.

Всього у зустрічі взяли участь понад 150 студентів з різних закладів вищої освіти аграрного спрямування. Всі вони мали нагоду поділитися своїми напрацюваннями та досягненнями у 7 напрямках: сучасні моделі сільського господарства; точне землеробство та цифрові технології в сільському господарстві; циркулярна економіка – переосмислення відходів як ресурсів; сталий розвиток та екологічна безпека; сучасні технології в тваринництві; лідерство та формування індивідуального бренду; інноваційний розвиток АПК та сільських територій. Модерували дискусійні панелі викладачі Сумського НАУ. Крім того, в рамках Зльоту відбулося об’єднане засідання  представників студентського самоврядування.

Наш навчальний заклад представляли Гєцой Ірина (голова студентської ради коледжу) та іменний стипендіат Верховної Ради України на 2020-2021 н. р. Школяренко Олег.

Вони  підготували тези по темі    «Ветеринарна медицина ХХІ сторіччя» для друкування у збірнику тез. (cience.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/ЗБІРНИК-тез_студ_ХХІІ-зліт__2021_326.pdf)

Розважали учасників Зльоту виступи творчих колективів та студентів Сумського національного аграрного університету. А щоб ближче познайомити студентів-лідерів зі СНАУ Відділ організації виховної роботи зі студентами влаштував онлайн-квест «Знайомтесь – СНАУ!»

https://www.youtube.com/watch?v=Shh-C7b8lVE

 

В.о. заступника директора з ВР   Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *