08 грудня проводилась областна студентська онлайн конференція з хімії на тему «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи». Студенти першого курсу Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу прийняли активну участь в конференція та підготували цікаві доповіді.

Так студентка І курсу бухгалтерів Шидер Віра звернула увагу на проблеми забруднення довкілля та можливості сучасних технології щодо утилізації пластикових відходів та інших видів сміття на пальне: бензин, біодизель та біонафту.

Студент І  курсу відділення електрифікації Рубльов Володимир розповів про перспективи «Зеленої хімії» – напрямку сучасної хімії, яка розробляє технології зменшення кількості викидів та їх токсичності при виробництві лікарських засобів та інших необхідних людині речовин.

Студент І курсу бухгалтерів, Фоменко Дмитро, розкрив цікаву тему про ассиметричний органокатализ – синтез речовин, які зменшують тривалість хімічних процесів та є перспективними в майбутньому. Також Дмитро розповів про нобелівських лауреатах з хімії 2021 року.

Приймаючи участь в конференціях студенти набувають важливого досвіду в пошуку актуального матеріалу, оформленні доповідей та презентацій, вмінні спілкуватися та доносити свої думки. В цьому їм допомагають  викладачі. Викладач хімії і біології Полякова М. Л. та голова циклової комісії наукової підготовки, викладач фізики Бреднєва О.С. організували участь студентів нашого коледжу в онлайн конференції з хімії.

Викладач химії та біології Полякова М.Л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *