Яку професію отримати? А чи все я знаю про улюблену професію? Які знання необхідні для вступу? Що чекає мене у студентському колективі?… І ще багато різних запитань рояться в голові  кожного  старшокласника, а ще більше переживань і непевності у батьків.

Щоб дати відповіді на всі запитання, надати інформацію під час  особистого спілкування,  була організована  профорганізаційна зустріч викладачів ІАТФК Донцової О.М., Корепанової А.О., Недосєкіної Л.Ф. , студентів  других курсів Бажака І., Гулака Р., Яшної А., Негруці О.  з  учнями 9 класів Ізмаїльської гімназії № 10.    Крім печатних інформаційних буклетів, звідки можна  почерпнути необхідну інформацію, випускники 2023 року були проінформовані  щодо  вступу до коледжу, на усі  запитання учнів  надана вичерпна відповідь, прозвучала пропозиція порадитись з батьками  та донести до них інформацію про особливості  вступу в ІАТФК на стаціонар та заочне навчання .  Учнів запросили на День відкритих дверей на 22 квітня на 10.00.

Для  учнів були наведені приклади ким і де працюють наші випускники, висвітлені додаткові можливості самореалізації наших студентів, традиційні заходи, які проводяться на протягом  навчального року, перелік послуг, які надає коледж студенту. Перераховані вищі навчальні заклади, до яких  можна вступити по закінченню коледжу для подальшого  навчання.

Увага , з якою слухали учні, дає можливість сподіватись, що в майбутньому навчальному році ряди студентської молоді коледжу будуть поповнені і   цими старшокласниками .

Між нашим навчальним закладом та  Ізмаїльською гімназією № 10 існує тісний зв’язок –  багато випускників школи продовжують навчання у нас.  Щороку до цієї гімназії відправлялися подяки викладачам  за добру підготовку своїх колишніх    учнів : Гармаш Софії (Голови студентського самоврядування, учасниці регіонального туру конкурсу « Кращий студент року 2018», зльоту лідерів АПК; Подолянюка Івана (кращого за рейтингом на відділенні електрифікації у 2018 році); Кіпара Артема; Демченко Олександра; Мороза Олександра.

Нинішні студенти продовжують демонструвати хорошу шкільну підготовку, це Гулак Р., Яшна А.

 

 

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *