Настала весна і скоро 8 Березня – свято краси, любові та ніжності!

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність. 

Напередодні цього свята у нашому коледжі проводився ОНЛАЙН КОНКУРС

                                              «ПЕРЛИНА КОЛЕДЖУ 2021».

Конкурс проводився у три етапи: «Міс сезону», «Дівчина краса, заплетена коса», «Моє професійне майбутнє». Кожен із них був представлений у вигляді фото або відео. Всього було 4 учасниці: Решетіло Яна ( гр ІІІ-Б ел), Соколова Христина (гр ІІІ- А бух), Гєцой Ірина (гр ІІІ- А ел) , Чорногор Ніна (гр ІІ- А бух).

До конкурсу долучилися активісти студентського самоврядування, які виступила в ролі адміністратора групи ІАТК в Instagram (izmail_iatk (https://www.instagram.com/izmail_iatk/).– Дімова Дар’я, рахункова комісія – Тодоров Владислав, Школяренко Олег.

 

За наших конкурсанток вболівали та голосували студенти коледжу, викладачі, друзі, батьки та всі бажаючі. У підсумку за всі три конкурси були отримані наступні результати: Решетіло Яна ( 620 лайків) , Соколова Христина ( 507лайків), Гєцой Ірина ( 186 лайків) , Чорногор Ніна ( 151 лайк). 

Цей творчий конкурс неможливо підготувати жодній учасниці самотужки: до роботи долучалися класні керівники, батьки та родичі, самі учасниці робили одна одній зачіски,  макіяж, студенти групи долучалися до відео та фото монтажу.

І ця робота була гідна оцінена при голосуванні.

 

                                                                             Дорогі дівчата! Прийміть найщиріші вітання!
                                        Нехай ця весна принесе Вам радіст
ь життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів!
                                                                               Будьте коханими, щасливими і прекрасними!   

Голова студентвської Ради Дімова Д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *