Ось і підійшов до свого завершення черговий етап проведення олімпіад – обласний. Завжди у пошуках кращих з найкращих, насичений кропіткою працею педагога-наставника і вихованців, виявляє обдарованих особистостей і дає можливість проявити себе кожному, хто прагне до самовдосконалення і досягнення мети.

07 квітня 2023 року на базі ВСП «Одеський технічний фаховий коледж» за допомогою засобів дистанційного навчання відбулася обласна олімпіада з дисципліни «Основи правознавства» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Одеської області. В олімпіаді взяли участь 29 здобувачів освіти з 18 закладів Одеської області.

На національній освітній платформі «ВСЕОСВІТА» учасники олімпіади виконували тестові завдання з наступних тем навчальної дисципліни: “Основи теорії держави”, “Основи теорії права”, “Основи сімейного права України”, “Основи цивільного права України “,”Основи трудового права України”, “Основи кримінального права України “, “Основи адміністративного права України “.

Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж на цьому заході представили студентки Яшна Анастасія (група ІІ-А ел.) і Попова Антоніна (група ІІ-А бух.). Учасниці показали достойні результати, щоб зайняти ІІІ командне місце і стати переможцями в особистому заліку, посівши ІІ-е місце.

Вітаємо дівчат! Бажаємо яскравих досягнень у навчанні і підкоренні будь-яких звершень у житті!

 

 

Викладач історії та правознавства

Кокош Алла Миколаївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *