Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків, це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, любов, це найчудовіший час у житті . Однією з таких приємностей у житті кожного студента є конкурси. З 23 березня 2021 року почався он-лайн конкурс  талановитих, креативних, впевнених у собі юнаків та дівчат «Неперевершеність – це про мене!!!»

Студентам коледжу пропонували  підготувати відео з демонстрацією свого творчого таланту до 22.04.2021 року.

Голосування проходило  з 23. 04.2021.р. до 26.04.2021.р на сторінці INSTAGRAM izmail_iatk (https://www.instagram.com/izmail_iatk/).

Було підготовлено 4 номери різні за жанром: два танцювальні номери у виконанні Гєцой Ірини (гр ІІІ- А ел)  «Мрійлива сповідь» та Горейко Яни ( гр І-А бух) «Самотність»; гра на саксофоні Русєва Івана (гр ІІІ- А ел) «На крилах кохання» та спортивний номер – складні вправи на турніку Бальохи Дмитра ( гр І-А мех).

До конкурсу готувалися ретельно та відповідально. Учасники продемонстрували оригінальну подачу та креативний підхід.

Сподіваємося, що підписникам INSTAGRAM усе це сподобалося. Конкурс зібрав  348 вболівальників: студентів усіх відділень коледжу, викладачів, рідних, друзів та усіх шанувальників студентських талантів - їх неперевершеності. 

Яскраві та майстерні виступи студентів, а також палка підтримка прихильників приємно вразили членів журі - активістів  студентського самоврядування: голову студентської Ради Гєцой Ірину, членів рахункової комісії Артеменка Микиту та Школяренка Олега.

Визначався кращий  учасник за кількістю набраних лайків в INSTAGRAM izmail_iatk (https://www.instagram.com/izmail_iatk/).

Журі 27.04.2021 року підвело підсумки:

І місце - Горейко Яна ( 132 лайки)

ІІ місце- Бальоха Дмитро ( 110 лайків)

ІІІ місце- Гєцой Ірина ( 58 лайків)

ІV місце - Русєв Іван ( 48 лайків).

Усі мали змогу оцінити безмежне поле креативу та позитивної енергетики учасників Ізмаїльського агротехнічного коледжу, групу їх підтримки: культорганізатора Недосєкіну Л.Ф., класних керівників, батьків, одногрупників. 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

1 thought on “«Неперевершеність – це про мене!!!»

  1. Усі учасники конкурсу-вже майстри своєї справи. Особисто мене дуже вразили вправи на турніку Бальохи Дмитра, але і інші учасники вразили своїми талантами
    . Для мене кожен учасник – унікум!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *