Незабутній тиждень діяльності циклової комісії гуманітарної і соціально-економічної підготовки пройшов в Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі. Тема була обрана не випадково – «Сторінки історії Першої світової війни»: вражаючі події, котрі через призму століть завжди залишаться в пам’яті.

В межах тижня Ніколаєва Галина Онісіївна, викладач історії , провела заняття на перших курсах, на тему: «Перша світова війна. Початок Першої світової війни». Актуальні питання, інформативні диспути, розв’язання проблемних завдань та найголовніше бажання студентів бути знавцями історії . Доказом цього є плакати, котрі студенти групи 1-а мех, 1-б мех підготували самостійно до заняття.

Значимим для студентства був візит до кімнати-музею коледжу. Цікава історія створення музею коледжу, його визнання та принадливі експонати допомогли студентам наблизитись до історичного минулого.

Тиждень минув та пам’ять не вмирає. Пам’ять про сторінки історії нашого суспільства, вражаючі події і факти є запорукою розвитку свідомої особистості.

«Вже почалось, мабуть, майбутнє.

Оце, либонь, вже почалось…

Не забувайте незабутнє…» (Ліна Костенко)

Ніколаєва Галина  Онисіівна,

викладач історії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *