12. червня 2023р. на відділенні бухгалтерського обліку Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу відбувся круглий стіл з теми “Що  нам відомо про електронні гроші”. З  вступним словом виступила викладач бухгалтерського обліку Русєва Д.І. Приймали участь  студенти груп 1 і 2 А бухгалтери .

У сучасному значенні термін «круглий стіл» уживається з XX століття. Так зараз називають один із способів організації обговорення деяких питань.

Круглий стіл – один із активних методів проведення навчальних занять у системі вищої освіти, який має на меті розвиток і вдосконалення самостійності студентів, їхнього логічного мислення, соціальної та моральної зрілості, формування поглядів і переконань, оволодіння методами аналізу та синтезу, уміннями робити висновки й вносити пропозиції, розв’язувати суперечки в процесі дискусії щодо попередньо визначених тем.  Круглий стіл – це обмін думками з якого-небудь питання, проблеми, що цікавить учасників спілкування. Беручи участь у круглому столі, студент висловлюється від своєї особи.

 

Участь у круглому столі вимагає від студентів досить високого рівня опанування мови та наявності певних знань з проблеми.

Студенти   підготували презентації з теми, де визначили сутність електронних грошей, їх види, переваги і недоліки. Готуючись до цього заходу, студенти самі обирали те питання, які би вони хотіли розкрити, доносили до слухачів повні визначення певних понять з теми, використовуючи схеми та діаграми. Студентка 1 курсу Стоматова Лілія створила власну  відеопрезентацію.

Тема «Що нам відомо про електронні гроші» була повністю розкрита та зроблені відповідні висновки.

Підсумок був підведений викладачами економічних дисциплін Дакі Н.І. і  Дімчевою К.Г.

По завершені круглого столу  всі учасники були  запрошені на чашечку чаю з солодощами, де вони добре поспілкувались, обмінялись своїми думками у теплій , дружній атмосфері.

 

 

 

Викладач  Бухгалтерського   обліку

Русєва Д.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *