Під кінець семестру хворіла, новомоднім вірусом. Все невідоме насторожує і, десь в глибині душі, лякає. Разом зі словами підтримки колеги надіслали фото, читаю: «Грєвцев Антон Олегович, студент Таврійського державного агротехнічного університету імені Дмитра Моторного, зайняв ІІІ місце у предметній олімпіаді з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки»». А далі печатка і підписи двох професорів Ігоря Назаренка і Сергія Квітки!

Приємно? Не то слово!!!

Пам’ять гортає сторінки –  Антон, високий, світловолосий, худенький підліток. По «ТОЕ» мав свою тверду четвірку, працездатний, як маленький тракторець! Я рада за нього і за себе!

За Антона, що він росте як фахівець і на новому рівні викладання демонструє такі високі результати! Ви ж розумієте, олімпіада – це не проста задача з дисципліні, там завдання завжди з «сюрпризами» і він їх бачить, розуміє і, як кажуть студенти, «розрулює»!

І за себе рада, що змогла зацікавити і заінтригувати, можливо якось спрощено пояснити складні фізичні процеси, щоб теоретичні знання не відлякували, а відкривались для сприйняття.

Антон Грєвцев випускник 2021 року, хлопчина, який вражає своїми щирими і актуальними віршами: про студентство, радість  життя, кохання. Коли побачила і почула вперше на сцені була вражена!

Сьогоднішнім студентам кажу: «Юність чудова пора – пора перетворень, тільки не лінуйтесь! Не ображайтесь, якщо ваші знання недооцінив педагог. Додайте зусиль! Дивіться на світ багатогранніше, коли ще ви зможете спробувати себе у нових амплуа? На пенсії? Вперед і вгору!!! І з’являться крила!»

Є така притча – людина побачила, що з кокону з великими труднощами вибирається метелик, пожаліла метелика і трошки надрізала кокон. Метелик випав з кокону з великим тільцем і нерозвиненими крилами, він не зміг літати!!!! Інший метелик вибирався сам, з величезними зусиллями!!! В цій боротьбі за майбутнє, тільце його стало маленьким і сильним, а крила великими і потужними. І він – полетів!

Не бійтесь труднощів! Вони формують характер і силу, а педагоги завжди поруч! Ми бажаємо вам потужних крил!!!!

Холостенко Л.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *