Вибір професії – це життєвий вибір,

за яким стоїть добробут

 і впевненість у завтрашньому дні.

Правильний вибір професій — моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції.

Вибір  професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Професія бухгалтера доволі старовинна. Вже в Стародавній Індії існували бухгалтері по обліку ведення сільськогосподарського виробництва. Перші друкарські книги з’явилися в XIV — XV століттях, і серед них «Трактат про рахунки і записи» італійського математика Луки Пачолі — перша книга з бухгалтерського обліку.  У перекладі з німецької слово «бухгалтер» означає «книгодержатель».

Професія бухгалтера є багатогранною і різнобічною: від рядового бухгалтера до фінансового директора, від менеджера до керівника інформаційної служби підприємства, від контролера-ревізора до незалежного сертифікованого аудитора.

Ізмаїльський агротехнічний коледж здійснює підготовку фахівців зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування“, яка в умовах ринкової економіці є однією із найбільш популярних спеціальностей економічного спрямування.

25.03.21р.  студентки  ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Стоматова С. і Соколова Х.  прийняли участь у Обласній студенській онлайн- конференції на тему: «Моя професія- моє майбутне». Студентки представили презентації зі спеціальності.

За результатами конкурсу   переможцями стали :

– у номінації «Гордість професії»  Соколова Христина,

– у номінації «За творчий підхід, амбіційність, вміння перемагати»  Стоматова Світлана.

Всім учасникам видали дипломи за участь у онлайн -конференції.

                                                        

Викладач з бухгалтерського  обліку

 Русєва Д.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *