Недарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Саме така можливість і випала нашим студентам-електрикам – на власні очі побачити процес виробництва покрівельних матеріалів на заводі “RESPECT” в місті Ізмаїл.

Під час проведення електромонтажної практики викладач ІАТФК Маркович О.П. організував пізнавальну та цікаву екскурсію для студентів-електриків 3 курсу. З перших кроків по території ми поринули в світ злагодженої роботи справжніх професіоналів. Все виробництво побудовано за допомогою новітніх технологій: тут тобі і польські верстати різноманітної конструкції,  і асинхронні трифазні електродвигуни родом із Болгарії, які приховують в своїй конструкції «секрети», і сенсорні пульти керування, і  новітні навантажувачі, які спрощують процес переміщення та навантаження матеріалів, готових виробів.

 

Всі робітники заводу приділяли багато уваги майбутнім фахівцям, панувала дружня атмосфера, незважаючи на те, що робочий процес був у розпалі. Наші студенти змогли також спробувати свої сили в процесі створення покрівельного покриття та переконатися, що в цій справі важлива не тільки сила, але й уважність, точний розрахунок, інакше на виході ми з легкістю можемо отримати бракований виріб і звісно ж втрати кошти на це. Хлопці так вправно справлялися з будь-якими завданнями, здавалося, що вони й самі вже давно працюють у цій сфері. Викладач Маркович О.П. розповідав багато важливих моментів при виконані монтажу, ділився робочими «лайфхаками».

І в черговий раз ми переконалися що без електриків неможлива робота будь-якого виробництва, адже абсолютно все обладнання працює на електриці, а значить ми потрібні!!!  І ось напередодні виробничої практики для наших студентів 3 курсу особливо необхідно усвідомити важливість та серйозність обраної професії.  “RESPECT” нашим педагогам за організацію подібних екскурсій та заходів, за навчання специфіці роботи з різними видами обладнання та власний приклад роботи у даній сфері.  Після такої колосальної підготовки наш коледж сміливо може випускати нових молодих фахівців у величезний світ виробництва!

Ми віримо у вас, а ви не забувайте вірити у себе, наші дорогі студенти!  І як знати, можливо, зовсім скоро, наші викладачі возитимуть на екскурсії нових студентів, на нові заводи, наших випускників.

 

 

 

Маркович О.П., спеціаліст вищої категорії

Корепанова А.О., спеціаліст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *